Kapalı

Belgesiz, acil ve anında kredi veren bankalar hangileri? 2018

Belgesiz acil ve anında kredi

İnsanlar hayatlarını devam ettirebilmeleri adına gereken ihtiyaçlarının ne zaman ve nerede cereyan edeceklerini kestiremiyorlar. Bu yüzden acil bir ihtiyaçları doğduğu zaman, nakit bulma konusunda bir sıkışıklığa düşebiliyorlar. Fakat artık bankalar insanların bu ihtiyaçlarını acil ve anında kredi imkanı sunarak bir miktar rahatlatmayı amaç edindiler.

Bu amaçları doğrultusunda da insanları yormadan, zorlamadan tek tık kolaylığı ile kredi çekmelerine artık imkan tanıyabildiler.

Anında Ve Acil Belgesiz Kredi Nasıl Çekilir?

Artık günümüz teknolojilerinin nirvanaya ulaşmasını da göz önüne alırsak bütün işlemlerde olduğu gibi Acil ve Anında Kredi çekme ihtiyacımızı da ister bilgisayarımız başında istersek mobil uygulamalar sayesinde rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Her banka müşterileri için hazırladıkları bireysel internet bankacılığı veya telefonunuzun işletim sistemine göre indirmesini gerçekleştirebileceğiniz uygulamaları sayesinde tek tıklamalık bir hale getirdiler.

Evvela size uygun olan ihtiyaç kredisinin tutarını belirlemeleli ve ödeme vadenizin hangi aralıklarda olacağını ekranınızdan seçmelisiniz. Ardından bankanın sistemi size seçimleriniz doğrultusunda uygulanabilecek olan faiz tutarını gösterecek ve işlemleri tamamlayabilmek adına yapmanız gerekenleri belirtecektir. Burada önemli olan nokta Acil ve Anında Kredi çekebilmek için internet bankacılığı hesabınızın bulunması gerektiğini bilmektir.

Fakat bazı bankalar bunu 3. bir seçenek eklemesi yaparak sms ile kredi çekebilecek konuma da getirmiş durumdalar. Bu işlem için de bankada hesabınızın olması gerekli olacaktır.

Acil Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Yukarı da belirttiğimiz işlemleri yapabilecek durumda iseniz hızlı bir şekilde kredinizi çekebilmeye hazır olun. Sizlere bu imkanı sunan bazı bankaların listesini aşağıda paylaştık:

  • Odea bank
  • Vakıflar Bankası
  • TEB, cepteteb.com.tr,
  • Garanti Bankası
  • QNB Finans Bank
  • Denizbank
  • ING Bank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Nkolay kredi.com.tr
  • Akbank

Belirttiğimiz bankalardan herhangi birisine girerek Acil ve Anında Kredi işlemini belgesiz bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ve çektiğiniz kredi saniyeler içinde hesabınıza yansıyor. Sizler de seçtiğiniz vade süresi doğrultusunda taksitler ile ödemelerinizi sağlıyorsunuz.

İhtiyaç kredisi çekme konusunda detaylı bilgiye sahip olabilmek adına daha önce sizlerle paylaştığımız, İhtiyaç Kredisi Nedir, Nasıl Alınır Başvuru Şartları Neler? yazısına https://www.bankatik.net/ihtiyac-kredisi-nedir-nasil-alinir-basvuru-sartlari-neler.html linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top