Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Bankaların Ortak Kredi Kampanyaları

Bankaların Ortak Kredi Kampanyaları

0
Bankaların Ortak Kredi Kampanyaları
kredi notu türleri

Kredi çekmek için en iyi fırsatları araştırmadınız mı?  Size sunulan kredi imkanlarından en uygun olanları seçip, ihtiyaçlarınızı karşılamanız artık çok kolay. İstediğiniz imktarda, istediğiniz vade ile kredi çekebilirsiniz. Kredi imkanlarını merak ediyorsanız bu yazımızda sizin için kredi kampanyalarının en son çıkanlarını öğrenebilirsiniz. 2014 yılının kredi kampanyalarından türleri fark etmeksizin düzenlediğimiz yazımızda düşük miktarda faizle istediğiniz kredi olanaklarından yararlanmanız mümkün.

Konut alma düşünceniz, yatırım yapma düşünceniz, evlilik için para ihtiyacınız, eğitim ihtiyaçlarınız için paraya gereksinim duyuyorsunuz. Bu ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. İhtiyaçlarınızın en önemlileri için kredi çekebilirsiniz. Böylece artık ertelenmek zorunda kalan ihtiyaçlarınız için uygun çözümler bulabilirsiniz. Peki kredi imkanlarından size en uygun olanları hangisi ?

En son çıkarılan ihtiyaç kredisine sahip olmak istiyorsanız. İş Bankası tarafından bu krediyi alabilmeniz mümkün. İş Bankası’ndan alacağınız ihtiyaç krediniz, 36 ay vade olarak 1,10 faiz oranı ile 10.000 TL miktarında bir kredi kampanyasıdır. Bu özellikler ile İş Bankası’ndan kendinize uygun kredi imkanlarından yaralanmanız mümkün.

Dilerseniz Yapı Kredi Bankası’nın başka bir konut kredisi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Buna göre Yapı Kredi kampanyası 0,84 faiz oranı ile 120 aya kadar vade seçenekleri sunan 10.0000 TL oranında kredi seçeneklerini içeriyor. Eğer uzun vadede konut ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız Yapı Kredinin sunduğu kredi fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Konut kredilerinin dışında farklı bir ihtiyacınız için de kredi çekmek isterseniz, bankaların taşıt kredilerini öğrenebilirsiniz. Bu kredi imkanlarının en fırsatlı olanları için de yine Yapı Kredi Bankası ve İş Bankası bünyesinde tercih yapabilmeniz mümkün. Bu iki bankanın ortak uygulaması ile taşıt kredisi 1,02 faiz oranı olarak belirlendi. 30.000 TL tutarında olan bu kredi miktarı için vade oranı ise 48 ay olarak belirtildi.

Kredi kampanyaları için en uygun seçenekleri merak ediyorsanız. Size en yakın İş Bankası ya da Yapı Kredi Bankası şubesine uğrayın. İstediğiniz vade ve faiz uygulamaları ile, ihtiyacınıza göre kredi çekebilirsiniz. Konut kredisi için ve taşıt kredisi için en düşük faizle ihtiyaçlarınızı karşılayın. Kredi kampanyalarının en güncel koşulları ve açıklamaları için en yakın şubenize başvurun.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin