Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Bankaların En Yeni Kredi Kampanyaları

Bankaların En Yeni Kredi Kampanyaları

0
Bankaların En Yeni Kredi Kampanyaları

Ertelediğimiz ihtiyaçlarımız için bankaların size sunduğu tüm kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek olan kredi kampanyaları fırsatlarını takip edin. İş temposunun ve yaşamın size verdiği yoğunluk ile o çok beğendiğiniz araba için para biriktiremediniz, iş kurmak için yeterli sermayeniz yoksa, düşündüğünüz bir yatırım için henüz para biriktirememiş seniz ya da evlencek siniz ve yeterli paranız yok. Tüm bunları dert etmeyin. Çünkü sizin için istediğiniz hizmeti alacağınız banka kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Banka kredi imkanlarından size en uygun faiz oranlı ve vadeli krediyi kullanabilirsiniz.

Banka kredilerinden en güncel olanlarını takip edin. İş Bankasının sizin için sunduğu düşürülmüş yeni faizli kredi imkanlarından yaralanabilirsiniz. İş Bankası yüzde 1,10 faiz oranı ile 48 aya kadar size çok iyi kredi fırsatları sunmakta. Yüzde 1,10 faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar krediye sahip olabilmeniz mümkün. İş Bankası ayrıca 12 ay vade ile sizlere yüzde 0,95 faiz oranı ile düşürülmüş kredi imkanları da sunuyor. 5.000 TL miktarına kadar yüzde 0,95 faiz oranı ile İş Bankası’ndan kredi çekebilmeniz mümkün. Bu faiz oranı ile 12 ay vade için aylık 448 TL gibi bir rakam ödeyeceksiniz. Dilerseniz aynı faiz oranıyla 24 ya da 48 ay vadeli programları da tercih edebilirsiniz. Yalnız kredi kampanyalrınız için toplam ek ödeyeceğiniz miktar da bulunmakta. 403 TL karşılığında bu kredi imkanlarından hemen yaralanabilirsiniz. Dilerseniz aylık ödeyeceğiniz kredi miktarını biraz daha arttırarak daha yüksek fiyatlarla kredi çekebilirsiniz.

İş Bankası’nın kredi imkanlarından dilerseniz farklı koşullarda olanı tercih edebilirsiniz. Aylık 1.052 gibi ödeme şekli ile 36 ay vadeli olarak 30.000 TL kredi çekebilirsiniz. Tabi kredinin toplam geri ödemesi biraz fark ediyor. Kredinin geri ödemesi 38.034 olarak belirtildi. Bu şekilde kredi çekip, gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi şekillendirebilirsiniz. Kredi kampanyarından en güncel kampanyaları olan İş Bankası’na uğramak için geç kalmayın.

Hayatınızda en başından beri aklınızda olan düşüncelerinizi gerçekleştirmek artık zor değil. Size en uygun kredi imkanlarını tercih etmeniz için en yakın bankaya başvurun. Hayalleriniz gerçek olsun. En uygun ve güncel banka kredilerini takip edin.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin