Ana sayfa Banka Haber Bankalar Promosyon Ödemeleri İçin Yarışıyor

Bankalar Promosyon Ödemeleri İçin Yarışıyor

0
Bankalar Promosyon Ödemeleri İçin Yarışıyor

Bankalar Promosyon Ödemeleri İçin Yarışıyor

Ocak ayında asgari ücrete daha sonra da emekli ve memur maaşlarına yapılan zamlar, bankaları harekete geçirdi. Bankalar çalışanların ve emeklilerin maaşlarını onlardan alması için adeta birbirleriyle yarışa girdiler. 

Çok daha fazla müşteriyi bünyesine almayı hedefleyen bankalar promosyon için kesenin ağzını açtılar. Bazı bankalar da emeklileri düşünerek ücretsiz ambulans ve tıbbi destek veriyorlar.

Bankalar emeklilere 3 yıllık dönem için 300 tl, 375 tl ve 450 tl olarak belirlenen tutarı 600 tl’ ye çıkardı. Ek fırsatlar, faturalarda indirim de cabası. Bir emekli yakınını getirene de 100 tl daha promosyon veriliyor.

1000 TL Promosyon

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre, şubeye veya ATM’ ye gidipte maaşını alamayanlara, maaşları adrese teslim ediliyor. Emekliler için ayrı, çalışanlar için ayrı bir strateji belirleyen bankalar, yüksek promosyon kozunu çalışanlar için kullanıyor. 13 milyon emeklinin yanısıra kamu personelini de kendilerine çekmeye çalışıyorlar. Kamu kurumlarıyla peşpeşe sözleşme imzalayan bankalar peşin olarak veya iki taksitte 1000 tl promosyon veriyor.

Şimdiye Kadar ki En Yüksek Promosyon

İlk olarak Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, 3 yıllık için 2 bin 700 liraya imza attı. Bir özel bankayla sözleşme imzalayan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ise 251 personeli için 3 bin 130 TL promosyon ödemesi alacak.

Promosyonlar çalışanlara peşin olarak verilecek. 

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin