Kapalı

Banka Kiralık Kasa Fiyatları Ne Kadar 2017

Bankalarda bulunan kasaları kiralayarak, ziynet veya değerli eşyalarınızı para dahil saklayabilirsiniz. Banka kiralık kasa fiyatları 2017 yılı dahilinde ne kadar olduğunu yine buradan öğrenebilirsiniz.

Banka Kasa Ücretleri 2017

Günümüzde pek çok kişi farklı sebepten ötürü kiralık kasaları kullanmaktadır.  Yeni evli çiftler takılarını kiralık kasada saklarken,  iş adamları gibi değerli eşyası bulunanlar da kiralık kasaları kullanmaktadır. Kiralık kasayı ilk defa kullanacaklar ise bankaların kiralık kasa ücretleri 2017 yılında ne kadar olmuştur diye merak etmektedir.  Kiralık kasa fiyatları bankadan bankaya değişmektedir.  Her bankanın kiralık kasa konusunda farklı ücretlendirmesi ve aldığı depozito ücreti bulunmaktadır. Ücret konusunda değişiklik gösterse de kiralık kasalar en güvenli eşya saklama yöntemlerinden birisidir.  Ayrıca kiralık kasa ücretleri kasaların kiralandığını süre içinde de değişmektedir.  Aylık ya da kiralık kasa fiyatları aynı şekilde hesaplanmamaktadır.

Bankalar tek tek incelendiğinde bankaların kiralık kasa ücretleri 2017 ile ilgili ayrıntılı bilgi edinilmektedir. Akbank kiralık kasa ücretini büyük kiralık kasalarda yıllık  lira olarak almaktadır. Ayrıca bu kasa ücretine yıllık 200 lira depozito ücreti de verilmektedir. Denizbank ise yıllık kasa ücretini 375 lira olarak belirlemiştir. Depozito ücreti Denizbank için 275 liradır. Fibabank yıllık kiralık kasa ücretini 500 lira olarak belirlemiştir.  Bankanın depozit ücreti ise 300 ile 400 lira arasında değişmektedir. Garanti Bankası ülkemizde en fazla kiralık kasası kullanılan bankalar arasında yer almaktadır.  Banka yıllık kiralık banka ücretini 490 lira olarak belirtmiştir.  Ayrıca garanti Bankası yıllık kiralık kasaları için dtp lira civarında depozito ücreti de almaktadır. Vakıfbank yıllık kiralık kasa ücreti 400 lira civarındadır.  Yıllık aldığı kasa için depozit ücreti ise 200 ile 300 lira arasında değişmektedir. Ziraat Bankası rakamları da yine Vakıfbank yıllık kiralık kasa ücretlerine yakın bulunmaktadır.

Kiralık Kasa En Uygun

Bankaların kiralık kasa ücretleri 2017 için TEB 350 lira kasa ücreti belirlemiştir.  Bankanın depozito ücreti ise 350 lira civarındadır. İş Bankası yıllık kiralık kasa ücretlerini 2017 yılında 525 lira civarında bulundurmaktadır. Bankanın yıllık kasa ücretleri için müşterilerinden aldığı ücret ise 350 lira civarındadır. Bankaların kiralık kasalar için aldığı ücretle müşteriden müşteriye de farklılık göstermektedir.  Ayrıca 6 aylık ya da 1 yıllık ücretler ve depozito ücretleri de değişiklik göstermektedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top