Ana sayfa Banka Haber Banka Harici Kredi Veren Kurumlar 2017

Banka Harici Kredi Veren Kurumlar 2017

0
Banka Harici Kredi Veren Kurumlar 2017
banka dışında kredi verenler

Bankalardan kredi almak sanıldığı kadar kolay değildir, banka harici kredi veren kurumların 2017 yılı dahilinde hangileri olduklarına buradan bakarak öğrenebilirsiniz. Söz konusu bu kurum veya şirketlerden rahatlıkla kredi alabilirsiniz. Tabi her kurumun kendine özel şartların olduğunu da altını çizelim. Banka harici kredi kelimesi ile yüksek bir mevla düşünenlerin veya daha düşük bir miktarı bulmak isteyenler aşağıdaki önerilerimizi okuyabilir.

Banka harici kredi verenler

İlk olarak alacağınız kredi ev almak için ise eminevim sizlere çok yardımcı olmaktadır. Tabi burada bilmeniz gerekenlerin başında evi hemen almıyorsunuz, peşin ödeme dahilinde minimum 6 ay beklemekle beraber, süreç uzayabiliyor. Evi aldıktan sonra ödemelerinizi bitirdiğinizde eminevim sayesinde aldığınız evi satabilir ve buradan pay çıkarabilirsiniz.

Eminevim sadece ev vermemekle beraber, eminotomotiv sayesinde sizleri araç sahibi de yapıyor. Burada da şartların olduğunu, söz konusu peşin ödemeye bağlı olarak burada da sürecin olduğunu belirtelim.

Banka harici kredi verenlerden biri de, hat üzerine kredi almak. Faturalı hattınız var ise avea, türk telekom, turkcell ve vodafone bayilerinden birine gidip, hattınız üzerine taksitli pahalı bir telefon alabilirsiniz. Genelde milletin aldığı ise iphone 7 128 gb olup 4500 TL üzeri bir fiyat çıkıyor. Bunu sıfır alıp işlemleri bitirdikten sonra her hangi birine veya bir telefon bayisine gidip 500 TL altına zararla satarak o parayı kullanabilirsiniz.

Bunların dışında kuyumculardan da destek alabilirsiniz. Yüksek kredi kartı limitine sahip iseniz her bir kredi kartınızdan dilerseniz bankamatiklerden nakit avans çekebilir veya taksitli nakit avans çekip ödemelerinizi zamana bölebilirsiniz. Ek olarak çok acil paraya ihtiyacınız var ise kuyumculara gidip, %3 ile %5 arasında komisyon dahilinde kredi kartından para çekme işlemini yapabilirsiniz.

Her şeyin para olduğunu (Bana göre değil), akrabalarına giderek borç para istediğinizde durumu anlayabilirsiniz. Yakın akrabalarınız var ise birinden yüklü para istemek yerine o istediğiniz rakamı 7 veya 10 kişiye bölerek parça parça borç alabilirsiniz. Zamanla her birinin borcunu kısa vade de kapatabilirsiniz.

Son olarak ise kesinlikle tavsiye etmediğimiz senet karşılığında kredi veren kurumlar ile irtibata geçmenizdir. Tabi bunları kesinlikle tavsiye etmiyoruz zira şartları çok ağır ve bankalardan uygulanan faiz oranlarından daha yüksek bir faiz ile sizlere kredi sunmaktadır. Vadesi geçen senetler de kişiler veya kurumlar, var olan faize ek bir faiz kararı alarak borç batağına sizleri götürebilir. Hali ile var olan borcun daha da birikmesine ve işin içinden çıkmamanıza vesile olabilir.

YORUM : Acil nakit paraya ihtiyacım var cümlesi oldukça fazla kullanılıyor ülkemizde. Hali ile geçim sıkıntısı ve asgari ücretin az olması (1404 TL) ile beraber aile fertlerin sayısına ek olarak çalışmayan çocukların da artması bir ailenin paraya ne kadar ihtiyaç duyduğunu gözler önüne sermektedir. Buna ek olarak ülke topraklarına giren Suriyelilerin artması ve işsizlerin sayısının artmasına bağlı olarak rekabetin de artması (Suriyeli vatandaşlara daha düşük ücret ile çalıştırılması) ülke insanlarının önünü tıkamaktadır.

Para ne yazık ki her insanın ihtiyaç duyduğu bir kavramdır. Çocuklarınız var ise onların büyümesi demek nakit paranın daha da ihtiyaç duyulmasını sağlıyor. Eğitim masrafları her yıl artmaktadır. Devlet ne yazık ki kaşık ile vermekte kepçe ile insanlardan almaktadır. Devlet okulları dahi paralı olmuş ve çocukların geleceğini tıkamak isteyen devletimiz, bu nedenle paran var ise güzel şartlar da eğitim alabilirsiniz lafını benimsetmeye devam etmektedir. (Kolejler)

Son cümlelerimizi yazarken, banka dışında kredi almak oldukça zor bir dönemeçtir. Maaşınız var ise kesinlikle kredi alabilirsiniz bankalardan. Bunun dışında üzerinize kayıtlı bir mal varlığı var ise ipotek karşılığında da kredi alabilirsiniz bankalardan. Önceliğiniz kesinlikle banka olmalıdır sonra eş dost olsun sevgiler ile.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin