Kapalı

Axess Chip Para Puanları Hangi Mağazalarda Kullanılır? (Akbank Kredi Kartı)

Axess chip para puan nerelerde kullanılır?

Kredi kartlarının kullanımları ülkemizde artık her eve en az 1 tane olacak şekilde yaygınlaştı. Bu kadar yaygınlaşan kullanımları da göz önüne alınca bankalar çeşitli kampanyalar ile kendilerine ait kartları ön plana çıkartma yarışına girdiler. Her banka kendilerini daha cazip kılacak olan kampanyalarını müşterilerine sunmaya ve pazarı ciddi şekilde hareketlendirmeye başladılar.

Şuan en çok revaçta olan ve herkes tarafından kartlarda memnuniyet ile kullanılan kredi kartları para puan uygulamaları müşteri kitlesini oldukça etkiliyor.

Yapılan alışverişlerin bir miktarı belirtilen kriterler doğrultusunda kart kullanıcılarının hesabına para puan olarak yansıyor.

Türkiye de en çok kullanılan kredi kartları listesinde ilk üçe girmeyi de başarmış olan Akbank’a ait Axess Chip Para uygulaması diğer bankalara kıyasla cazip avantajları sayesinde gün geçtikçe kullanım sayısını artırıyor.

 

Axess Chip para puan kazanma

Her türlü kredi kartın’da olduğu gibi bu kartta da axess chip para puan kazanabilmek içni alışverişinizi kredi kartınız ile yapmanız gerekiyor.

Bu doğrultuda Akbank alışveirş yaptığınız yer ile olan anlaşmasına veya yapılmış olan kampanyalara göre size belirli bir tutarda puan yüklüyor.

Chip para puanlarının yüklenimleri alışveriş tutarınıza göre değişiklik gösterebiliyor.

Elbette ne kadar çok alışveriş o kadar çok puan olarak mantık kurulsa da bazı kampanyalar sayesinde az da olsa istikrarlı yapılan alışveirşlerin para puan kazanımları duruma göre daha fazla olabiliyor.

Bu puan kazanma yollarını takip edebilmek adına kampanyaları güncel olarak göz önünde bulunduruyor olmalısınız.

 

Chip Para nasıl kullanılır?

Akbank kendi kredi kartında kullanımına imkân sağladığı para puan uygulamasının adını axess chip para olarak belirlemiş ve çeşitli kampanyalar düzenlemiştir.

Bu kampanyalar neticesinde biriken puanları kullanabilmeniz için çeşitli olanaklar sağlamış. Chip paralarınızı kullanabilmek için akbank’ın sizler için belirlediği alışveriş sitelerinden veya mağazalardan kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Kazanmak için alışverişler gerçekleştirmek durumunda olduğunuz puanları harcarken yine alışverişlerinizden düşürebiliyor veya puan durumuna göre tamamen puanınızı kullanarak sıfırlayabiliyorsunuz. Bu imkanı gönlünüzce kullanıp ekonominize bu doğrultuda katkıda bulunabiliyorsunuz.

 

Axess Chip Para Hangi Mağazalarda Kullanılır?

Axess kart sizler için chip paralarınızı kullanabileceğiniz mağaları anlaşmaları doğrultusunda belirtiyor. Sizler de puan durumlarınıza göre bu puanları alışverişlerinizde kolaylıkla kartınız yardımıyla kullanabiliyorsunuz.

Şimdilik bu puanları kullanabileceğiniz mağazalar: Carrefoursa, Kipa, Özdilek, Şok, FLO, Boyner, Koton, Çağdaş, Defacto, Metro, Civil, Teknosa, Mediamarkt, Tekzen, Real, Bizim, İkea, LCW, Koton, Koçtaş, Watsons, Gratis, Mango, Kiğıllı, Mavi, Opet, Shell şeklinde listelebiliyor.

Sizler de chip para puanlarınızın kullanımlarını bu listemizde bulunan mağazalara giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top