Ana sayfa Banka Haber Axess Chip Para Nerelerde Kullanabilirim? (Neo Chip Puan Harcama)

Axess Chip Para Nerelerde Kullanabilirim? (Neo Chip Puan Harcama)

0
Axess Chip Para Nerelerde Kullanabilirim? (Neo Chip Puan Harcama)
akbank kredi kartı

Akbank Axess kredi kartı kullananlar, harcama karşılığında kazandıkları puanları yani neo chip para puanlarını nerelerde kullanabileceklerini bilmemekte. Neo chip kredi kartı dahil, tüm akbank kredi kartlarında kazandığınız para puanları harcama yapılmadığı takdirde ne yazık ki bankalar geri almakta. Bu olumsuz durum ile karşılaşmamak adına tavsiyemiz kazanılan chip paraları zamanı geldiğinde hızlıca kullanmanız. Zira harcama yapmadığınız taktirde, bankaların işine gelen bu durum bankanın kar elde etmesine imkan verecektir. Bize gelen sorulardan en fazla sorulanlar ise akbank üye işyerleri, axess chip para kullanılan yerler, axess chip para üye işyerleri, axess puan nerede kullanılır şeklinde.

Axess Chip Para Bozdurma

Akbank yaptığınız alışveriş doğrultusunda kartınıza tanımlı olarak chip para kazandırmaktadır. Bu bonusları bazı üye iş yerlerinde kullanma şansınız vardır.  Bu üye iş yerlerinin en başında ise marketler gelmektedir. Bu marketler, CarrefourSA, DİA, Şok, Kiler gibi marketlerdir. Tabii bu marketlerde kullanmak için Axess’e sahip olmanız ve bu bağlamda chip para kazanmanız gerekir. Bir de Neo Kartlara sahip olan müşteriler için bazı üye iş yerleri bulunmaktadır. Bunlar ise Boyner Mağazaları, D & R, LC Waikiki, Tekzen Mağazaları, Media Markt gibi yerlerdir. Bu chip paralarınızı bir de internet üzerinden bazı sitelerde kullanma hakkınız vardır. Bu siteler ise N11.com, D&R, markafoni.com, gittigidiyor.com,hizlial.com gibi sitelerdir. Bazı benzinlikler de bu uygulama ile ön plana çıkmıştır. Özellikle Opet ve BP bu konuda göz önündedir.

Chip para bozdurma işlemlerinde A101 marketler zinciri de aktif olarak kullanabilirsiniz. Chip para fazla kazanmak isteyenler, akbank kredi kartı kampanyalarını sürekli takip etmelerinde fayda olacaktır. Ayrıca akbank diğer kredi kartı olan akbank axess wings puanlarının nerelerde kullanacağını da daha önce buradan yazmıştık.

Axess Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurularınızı akbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi banka ATM cihazları hatta akbank internet bankacılığı üzerinden de yapılabilir. Burada dikkat etmeniz gerekenler arasında ise bankanın kart masraflarının ne kadar olduğudur. Zira akbank dahil çoğu bankalar, müşterilerine masrafsız kredi kartı verme eğilimindedir.

Kredi kartı kullanmak sanıldığı kadar kötü bir durum değildir. Zira bir oturma grubu alımında bile bütçeniz minimum 8000 TL olmalıdır. Ancak elinizde nakit para bu kadar olmasa bile, kartın bakiyesi yani kredi kartı limiti dahilinde hızlıca o ürünü alabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin