Ana sayfa Banka Haber Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0
Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Avea müşteri hizmetlerine beklemeden direk bağlanma

Avea, GSM operatörleri arasında en çok tercih edilen operatörlerden biridir. Avea, hazırlamış olduğu çeşitli kampanyalar ile her bütçeye hitap eden seçenekler sunmuştur. Son zamanlarda, Türk Telekom ile yaptığı anlaşma sonucunda daha da büyüyen ve gelişen Avea, artık çok daha geniş kitlelere çok daha fazla seçenekte kampanyalar sunmaktadır.Peki bir problem olan Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma sorununu nasıl aşabiliriz?

Avea Hizmetleri

Faturalı ve faturasız hatlar için birçok cazip seçeneği bulunan operatörde, ihtiyaç duyulan özelliklere uygun bir kampanyaya sahip olmak oldukça kolaydır. İnternet, konuşma, sms kullanımının bir arada bulunduğu ve bütün ihtiyaçlara hitap edebilecek farklı paket seçenekleri yer almaktadır. Geniş bir kapsama alanı sunan Avea, telefon ile görüşmeyi neredeyse her konumda mümkün kılmaktadır. Bunun yanında, yeni akıllı telefon sahibi olmak isteyen müşterileri içinde, kampanyaya ek olarak sahip olabilecekleri birçok marka ve modelde cep telefonu sunmaktadır. Günün her saati hizmet veren çağrı merkezine sahip olan Avea’ da, işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülmesi adına da online işlemler bölümü bulunmaktadır.

Avea Müşteri Hizmetleri

Avea sunmuş olduğu kampanyalardan yararlanılması, tarife değişikliği, taahhüt bilgisi, dahil olunan kampanyada kalan bakiyeyi öğrenme, detaylı bilgi alınabilmesi, destek sağlanması, fatura hakkında detay bilgisine ulaşılması, fatura ödeme gibi bir çok işlemin kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirilebilmesi için, 7/24 hizmet veren bir çağrı merkezine sahiptir.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Avea müşteri hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Bireysel müşteriler hatlarından 500′ ü, başka bir hattan arama yapılıyor ise 444 1 500′ ü, kurumsal müşteriler hatlarından 550′ yi, başka bir hattan arama yapıyor ise 444 1 550’yi aramalıdır. Profesyonel bir çağrı merkezi hizmeti sağlayan Avea da bilgi istenilen her konu için o ekipte çalışan müşteri temsilcilerine bağlanılmasını istemektedir.

Bu nedenle çağrı merkezi arandığında, bilgi alınmak istenen konu için o konuya ait bir tuşlama yapılması ve konuda uzman olan müşteri temsilcisine ulaşılmasını sağlar. Bazı durumlarda tuşlama yapmakta kararsız kalınan durumlar oluşabilir ve müşteriler, Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapmayı isterler. Çağrı merkezinden Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma da söz konusu olmaktadır. Bunun için çağrı merkezi arandıktan sonra sırası ile 2,1 ve 0 tuşlanmalıdır. Bağlanma işlemi gerçekleştikten sonra, müşteri hizmetleri istenilen konularda gereken bütün bilgi paylaşımı ve desteği için hizmet sunacaktır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin