Kapalı

Anında Kredi Veren Bankalar

Bankaların en çok kullanılan bankacılık hizmetleri arasında krediler bulunmaktadır. Artık ihtiyacınızın adı neyse o isme göre kredi bulma kolaylaşmıştır. Gelişen bankacılık hizmetleri sayesinde banka şubelerinden kullanılan kredi başvuru hizmetlerini artık internet bankacılığı, telefon bankacılığı, ATM’ler ve SMS hizmetleri sayesinde alabilirsiniz.

Artık bankalardan kredi kullanma işlemi demode oldu desek pek de yalan söylememiş oluruz. Kredi kullanma noktalarının sayısı artınca anında kredi kullanabilmek artık mümkün hale gelmiştir. İşte bu yazımızda da anında kredi veren bankalar konusunu ele alacağız.

Aslında bu sorunun cevabına banka isimleri vermeyip kredi notu diye cevaplayabiliriz. Çünkü kredi notu yüksek kişiler hangi bankaya başvurursa vursun ve yine hangi kredi başvuru noktasına başvurursa vursun anında kredi sahibi olabilmektedir. Bankalardan anında kredi kullanabilmenin baş kriteri kredi notlarıdır. Çünkü bankalar için kredi notları kişinin finans sicilidir, kişinin finans notudur, kısacası kişinin finans GPT’sidir.

Kredi notları, bankaların istediği seviyedeyse bankalar size hiç zorluk çıkarmadan, kefil, garantör, teminat istemeden kredinizi onaylar, elinize verir gönderir. Kredi başvurusu için yukarıda saymış olduğumuz bankaların iletişim noktalarından başvurduğunuzda 5-10 dakika gibi kısa bir süre sonra krediniz onaylanmaktadır. Hatta öyle ki kredi talebinde bulunduğunuz banka da vadesiz hesabınız varsa mesai saati gözetmesizin günün hangi saati olursa olsun krediniz hesaba aktarılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası, Akbank, Vakıfbank, İş Bankası, Odeabank, Fibabank, Finansbank geliştirmiş olduğu internet bankacılığı ve SMS hizmetleri sayesinde anında kredi kullandırmaktadır. Kredi notu yüksek olan kişilerin banka şubelerinden bile yapacağı kredi başvurusu ve krediyi cebine koyup gitmesi bile 1 saati bulmamaktadır. Öyle ki bankalar kredi notu müşterileri için kredi merkezlerinden onay beklemeden banka müdürünün onayı ile bile müşterilerine kredi kullandırmaktadır.

Yeter ki krediniz notunuz yüksek olsun sizin. Banka şubelerinde bile çayınızı kahvenizi içerken krediniz hazırlanır ve banka kapısına kadar uğurlanırsınız bile. Bunun için yapmanız gereken tek şey banka borçlarını zamanında ve düzenli ödemek olacaktır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top