Ana sayfa Banka Haber Aktif Bank Passolig Kredi Kartı

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı

Online bankacılığın adresi olan Aktif Bank e-kredi hizmetlerin yanında sunmuş olduğu bir diğer hizmeti Passolig Kredi Kartı hizmetidir, hem kredi kartı ayrıcakları ile birlikte futbol severlere passolig hizmeti sayesinde bir çok ayrıcalığa sahip olacaksınız.

Aktif bank tarafından tüm futbol severlerin hizmetine sunmuş olduğu passolig Kredi kartı ile Türkiye’deki tüm stadyumlara girişi mümkün kılan PASSOLİG Kredi Kartı, ayrıca yurt içi ve yurt dışı her yerde nakit para yerine de geçer. Kredi kartınız ile dilerseniz alışveriş yapar, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz. Üstelik PASSOLİG Kredi Kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerle taraftarı olduğunuz ku​lübe maddi destek sağmış olursunuz.

PASSOLİG Kredi Kartı, sevdiklerinizle birlikte güven içinde stadyumlara girmenizi ve istediğiniz karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak bir şekilde izlemenizi sağmakla kalmaz, ayrıca anlaşmalı şehirlerde toplu ulaşım kartları yerine de geçmektedir.

Kredi ​kartı borc​umu nasıl ödeyebilirim?

Sonuç olarak şube ağı oldukça az olan Aktif Bank Kredi kartı borcumu nasıl öderim derseniz sze bir çok alternatif sunmaktadır

PTT Şubelerinden​

PTTMatiklerden

N Kolay İşyerlerinden​

Akbank ve Vakıfbank ATMlerinden​

Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak

​​PASSOLİG Kredi Kartı’nıza ödeme işlemini yapmanız mümkündür.

PASSOLİG Kredi Kart’ı ile ilgili merak ettiğiniz herşe​y için 0850 724 33 44 PASSOLİG İletişim Merkezi’ni arayarak aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın!
Please enter your name here