Ana sayfa Banka Haber AKMGY Hissesi Ne Olur 2017

AKMGY Hissesi Ne Olur 2017

0
AKMGY Hissesi Ne Olur 2017
akmerkez gayri menkul hisse yorumları

Yatırım köşemizde bugün sizlere AKMGY yani Ak merkez gayri menkul hissesini 2017 yılı dahilinde değerlendirmek istedik. Zira borsadan para kazanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bir hisseden para kazanmanın altın kuralı daima sabır ve heyecanın olmaması gerekiyor. Bir de güvenilir hisseleri de yanına kattığımızda oldukça başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

Yatırımlık Hisseler Hangileri?

Belirli tutarda paranız var ise bir hisse yerine kesinlikle bir kaç hisseye girmeniz önerilir yatırımcı uzmanları tarafından. Nedeni de bir anda güvendiğiniz hisse düştüğünde moraliniz bozulabilir ancak o gün diğer hisse artıya yönlenebiliyor. Bu da sizlerin moralini bozmayacak bir etkiye sahip olacaktır. Ek olarak bilmeniz gerekenler arasında paranın tamamını kesinlikle hisselere gömmeyiniz. Zira paranın %40 lık kısmını belirli hisselere pay olarak bölüştürün ki, şirketlerin zor anlarında aşırı düşüş fiyat dalgalanmaları olursa (başkaları hızla satışa geçerken, sizler alacaksınız!) sizlere karlı bir alım fırsatı doğacaktır.

Bugünkü hisse seçiminde gayri menkul hisselerinden bir tanesi olan Ak merkez GMYO şirketini ele alacağız. Bu şirketin hisse paylarını iyice araştırmanızı öneriyorum. Zira yabancıların olduğu hisselerde güven çok büyüktür. Bu hissede yabancı kesim oldukça fazla olup, getiri bakımından bir önceki yıla göre %45 lik bir oran çıkıyor. Yani bu hisseyi bir nevi şu şekilde düşünebilirsiniz bir eviniz var onun değerinin her yıl artığını görebilirsiniz. Bu hissede sabır çok önemlidir zira bir anda sizlerin hisse fiyatını yükseltmez zamanla ve sabır ile olacaktır.

AKMGY Hissesi Teknik Analiz 2017

Teknik analize bakıldığında aşağıdaki ekranda daha net görebilirsiniz. Hisse oldukça başarılı çıkış sergilemekte olup, yabancılar kolay kolay çıkmamakta.

akmgyo hisse analizi 300x194 - AKMGY Hissesi Ne Olur 2017
akmerkez gayri menkul hisse yorumları

Buna ek olarak gayri menkul hisselerinde borç önemli olup şirketin aşırı bir borcunun olmadığı da görülüyor. Ayrıca temettü ödemeleri de her yıl düzenli bir şekilde yatırımcılara sunuluyor.

akgyo temettu 300x194 - AKMGY Hissesi Ne Olur 2017
akgyo temettü ödemeleri 2017

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin