Kapalı

Akbank Yatırım Hizmetleri Nedir?

Yatırım Hakkında Bilmeniz Gerekenler Tek Noktada! Sloganı ile siz müşterilerine yöneli Akbank tarafından hazırlanan ve hizmetinize sunulan yatırım desteği ile daha iyi kazançlı yatırım yapma olanağına kavuşursunuz.Müşterilerin, öncelikli tercih ettikleri ve finansal piyasalarda uzmanlaşmış banka olmak hedefi doğrultusunda Ak Portföy Yönetimi A.Ş. ve Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile güçleri bileştirmek suretiyle “Akbank Yatırım Hizmetleri” adı altında yeni bir yatırım konsepti geliştirmiştir.

Yatırımlarınıza yön verirken veya nasıl bir yol izlenmeli gibi tüm sorularınızın cevabını Akbank Yatırım Hizmetleri’nde bulabileceksiniz.

Bir Diğer husus ise; Yatırım araçlarını çok iyi tanımıyorum, hangi araçlara yatırım yapacağıma karar veremiyorum. Yatırım kararı verirken hangi riskleri alıyorum? Bana uygun fırsatlar neler, bu fırsatları kaçırıyor muyum? Piyasalar çok hızlı değişiyor, almış olduğum pozisyonu takip etmekte zorlanıyorum. Tek noktadan ve hızla erişebileceğim, kafa karışıklığı yaşamadan güvenle işlem yapabileceğim, yatırım kararlarımın sonuçlarını kolayca takip edebileceğim bir yatırım servisine ihtiyacım var diyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz finansal çözümlere ulaşırken, sektörlerinin lider kuruluşları ile güvenle çalışmanın getirdiği eşsiz müşteri deneyimini Akbank Yatırım Hizmetlerinde bulacaksınız.

Akbank Yatırım Hizmetleri ile çalışmaya başladığınızda Kişisel yatırım eğilimlerinizi analiz ediyor ve yatırımcı profilinizi belirleniyor. Ülkemizde konusunda önde gelen şirketleri arasında yer alan Ak Portföy ve Ak Yatırım’la ortak çalışarak hazırladığımız genel yatırım tavsiyelerini size sunmaktadırlar.

Bu tavsiyelere göre yatırımlarınızı hemen yönlendirmek istiyorsanız;

Yatırım ihtiyaçlarınızı tek işlemle karşılayabileceğiniz ve piyasa şartları paralelinde yatırım dağılımı güncellenerek, yatırımlarınızı sürekli takip etme zorunluluğunu ortadan kaldıran “Portföy Fikirleri” hizmetini de vermektedir.

Bir diğer ürün olan “Portföy Sepetleri” ile yatırımcı profilinizde önerilen portföy dağılımını kolayca alabilmenizi böylece riskinizi dağıtmanızı ve getiri potansiyelinizi arttırmanız konusunda destek sağlanıyor

Ak Portföy’ün sunduğu geniş yatırım fonu evreni ile yatırım yönetimi ihtiyaçlarınıza akıllı çözümler sunulmaktadır.

Piyasaları yakından izliyor, çeşitli yatırım ürünlerinde alım-satım yapıyor ve genel yatırım tavsiyeleri dışında size özel yatırım tavsiyeleri almak istiyorsanız;

Bankacılık Yöneticimizin aracılığıyla Ak Yatırım’ın uzman ve deneyimli Yatırım Danışmanları ile görüntülü görüşme imkânı bulunmaktadır.

Tüm bu yatırım yönetimi hizmetlerinin sonuçlarını hızlı ve tek noktadan takip etmenizi mümkün hale gelmektedir.

akytr 300x120 - Akbank Yatırım Hizmetleri Nedir?

Akbank Yatırım Hizmetleri’yle zaman kaybetmeden hemen yatırımlarınıza yön vermeye başlamak için Akbank Direkt İnternet aracılığı ile başlayabilirsiniz eğer bir hesabınız yok ise En yakın Akbank şubesinden açacağınız bir hesap ve Akıllı telefonunuza kuracağınız Akbank Direkt İnternet Bankacılığı sayesinde her daim yatırım yapabilir ve işlemlerinizi kazançlarınızı takip edebilirsiniz. Üstelik yatırımlarınızın durumunu nerede olursanız olun, Akbank Direkt farkıyla ister tabletinizden, ister telefonunuzdan anında kontrol etme imkanınız bulunmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top