Kapalı

Akbank Tüketici Kredileri 2016

Günümüz dünyasında ihtiyaçların ve tüketimin hızla artması ile birlikte insanların nakit para ihtiyacı da gün geçtikçe artmaktadır. Bazen bir ev, bazen bir araba, bazen ise ihtiyaç için nakit paraya ihtiyacınız olabilir. Böyle durumlarda birçok banka sizlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Yeni yılda bankalar birçok fırsat ile de karşımıza çıkmaktadır. 2016 Akbank tüketici kredileri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak adınıza ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda.

2016 Akbank tüketici kredileri sizlere bu yılda cazip teklifler sunmaktadır. Her türlü ihtiyacınız için Akbank’tan zorlanmadan kredi kullanabilirsiniz. Yeni yıla özel fırsat ise kaçmaz. Eğer sizinde ihtiyacınız varsa Akbank bu yıl 36 ay vadeli 10.000 lira kredi imkânı sunmaktadır. Bu kredinin aylık ödemeleri 369 TL’den başlamaktadır. Hemen şu an bu fırsatı kullanırsın ödemelerinizi 3 at erteleme imkanını da sahipsiniz. Kredinizi şimdi kullanın 2016 Mart’ta ödemeye başlayın. Son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2015’tir.

Bu kampanyanın faiz oranları 1-36 arasındadır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %15’i kadardır. Kredinin ise 3 ay ertelenmesi talebinde bulunulduğunda fark faizi ilk taksitte önce toplu olarak alınmaktadır. Ertelemeli krediler için 33 aya kadar vade yapılabilmektedir. Eğer hemen bu krediyi kullanmak istiyorsanız Akbank şubelerine uğrayabilir,  ya da internet sitesi üzerinden kredi miktarınızı hesaplayarak başvuru yapabilirsiniz.

Kredinizin onaylanmasının ardından bankadan istenecek bazı belgeler bulunmaktadır. Nüfus cüzdanı, adres teyit belgesi, gelir belgesi, özel sektörde çalışanlar için SGK Hizmet Döküm Belgesi istenmektedir. Ayrıca maaş müşterine kredi alımında ayrıcalıklar da tanımakta bu işlemlerin kolay gerçekleşmesini sağlamaktadırlar.

2016 Akbank tüketici kredileri kullanmak istediğinizde şubeye gitmeden de başvuru yapabilirsiniz. Akbank web sitesi üzerinden alabileceğiniz kredi miktarını hesaplayabilir, öğrenebilir ve online olarak başvuru yapabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi iseniz direkt olarak krediniz hesabına aktarılabilir.

15.000 TL’ye kadar olan kredilerinizi online olarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek kullanabilir, 15.000’den daha fazla olan kredileriniz için Akbank şubelerine başvurabilirsiniz. Yalnız kredi kullanırken ihtiyacınızın ehemmiyetini göz önünde bulundurmalı, aylık ödeyebileceğiniz miktarı özenli bir şekilde hesaplamalısınız.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top