Kapalı

Akbank ‘tan Esnaflara Kolaylık

Akbanktan ihtiyaçlarınız için size uygun kredi kampanyaları düzenlendi. İhtiyaçlar ve istekler hiç bitmez. Evlilik ihtiyaçları, yatırım ihtiyaçları, taşıt ihtiyaçları ve bunun gibi ihtiyaçların yanı sıra esnafında derdini dinleyen Akbank ‘tan esnafa özel kredi seçenekleri hizmete sunuldu. Esnaflara destek olabilecek krediler ihtiyaçları karşılamada size yetebilecek miktarda ve uygun ödeme seçenekleri ile sizin ödeme planınıza göre şekillenmiş bir hizmet sunuyor. Öncelikli bir planınız varsa bu krediler için Akbank ‘a başvuruyorsunuz. Banka da sizin gelir testinizi inceliyor ve ödeme koşullarını ona göre şekillendiriyor. Başvurduğunuz ihtiyaç kredisi bir gün gibi kısa bir süre içinde hesabınıza geçiyor, ayrıca ödemeye kredi için başvurduğunuz tarihten bir yıl sonra aynı zamanda başlayabiliyorsunuz.

Akbank esnaflara kredi veriyor ve kampanyaları ile de bu ödemeyi, krediyi verdiği tarihten itibaren diğer yıl aynı günde ödeme almaya başlıyor. Bu da esnafımıza bir yıl içinde kendini toparlama imkanı sunuyor. Ayrıca esnafın gelirine göre belirlenmiş bu krediye göre, esnaf ne kadar kazanırsa ya da kazanamadığı zamana denk geldi diyelim, vade günü. O zamanda tamamen esnaf odaklı çalışan Akbank, esnafa olduğunda ödeme imkanları sunan bir krediyi böylece hizmete sokmuş oluyor. Yani esnafın gelirine göre o ay ödeme alınıyor ya da alınmıyor. Esnaf olduğunda ödesin fikri ile Akbank hizmeti işleme dönüştürüyor.

Bu koşullarla kredi almak esnaf için büyük kolaylık. Üstelik Akbank faiz oranlarını da sabit tutuyor. Sabit bir faiz oranı ile kredi almak kim istemez ki ? Esnaflarımız da bu yönde hareket ediyor ve tüm koşullar sağlandığı takdirde 50000 TL ‘ye kadar kredi çekebilme imkanlarını elinde barındırıyor.

Yeni ve özgün düşünülmüş teklifleri ile Akbank, esnafların yanında. Verdiği krediyi bir yıl sonra ödemeye başlayacak şekilde alıyor ve esnafa göre ayarlanmış ödeme seçenekleri ile de esnafın parası olduğunda ödemeyi yapıyor. Parası olmadığında ödemeyi yapmayabiliyor ya da geç ödeme yapıyor. Düşünülmüş esnaf kredisi ile birçok esnafa destek veren Akbank, sizin ihtyaçlarınızdan anlıyor ve size gelir testinize göre kredi açıyor. Bu koşullar sağlandığında esnaf işlerini büyütme ve piyasa pazarlarında rol oynama gibi gelişmelere giriyor. Destek bir esnaf için önemlidir. Bu desteği de Akbank sizlere sunuyor. Siz de işlerinizi büyütmek, istihdam yaratmak, daha fazla sermaye bulundurmak istiyorsanız; Akbank esnaf kredilerine başvurup, size uygun olan kredi seçenekleri ile işlerini büyütmeniz mümkün. Üstelik %0 faiz oranlarıyla

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top