Ana sayfa Banka Haber Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu (Akbank Direkt Kredi)

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu (Akbank Direkt Kredi)

0
Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu (Akbank Direkt Kredi)
akbank direkt kredi

Akbank direkt kredi sayesinde şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi online ortamlarda hızlı kredi sayesinde ihtiyaçlarınıza çözüm sunar. Sadece kredi olmamakla beraber akbank hızlı kredi kartı başvurusu sayesinde de nakit avans çekerek nakit para bulabileceğinizi belirtelim. Akbank da ihtiyaç kredisi ile sadece 1 dk.’da krediye başvur sayesinde ekonomik sorunlar anlık hızlarda çözüme kavuşturulur!

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

İnsanlar çeşitli ihtiyaçlarından dolay nakit paraya ihtiyaç duyarlar. Ve banklar da kişilerin bu ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için ihtiyaç kredisi adı altında nakit para sağlamaktadır. Günlük hayat akışının yoğunluğundan dolayı insanlar artık tüm ihtiyaçlarını internet üzerinden halledebilmektedirler. Akbank da sadece ihtiyaç kredisi için müşterilerine bu olanağı sunmaktadır.

Şubeye gitmeden işlemlerinizi halletmek için tek unsur Akbank müşterisi olmanız yeterlidir. Belge kullanmadan ve imza ve dosya masrafı gibi masraflara katlanmadan bu işi hemen halledebilirsiniz.  Ayrıca daha öncesinde bilgi alabilmeniz açısından Akbank müşterisi olmasanız bile banka size bir form doldurtarak ve oradaki gerekli bilgiler için sizinle mail adresinizden iletişime geçmektedir. Yaklaşık olarak 250.000 TL’ye kadar banka size kredi imkanı sağlamaktadır ve 48 ay vadeli uzun dönemli bir kredi alabilirsiniz. Örneğin 10.000 TL kredi almak isteyen birisi için faiz oranı %1.45 ve aylık taksit tutarı ise 513 TL olarak takabil etmektedir. Ancak bu rakamlar kişinin tercih etiği kredi şartlarına göre farklılık göstermektedir. Eğer 250.000 TL fazlası için kredi kullanma istiyorsanız bunun için şubeye gitmeniz gerekmektedir.

Akbank bu hizmeti direkt kredi adı altında sağlamaktadır. İnternet şubesi adresinden girip oradaki formu doldurarak bankadan onay beklemeniz gerekmektedir. Banka kredinin cevabını telefon numaranıza sms ile geri bildirimde bulunacaktır. Aynı zamanda bu işlemi internet üzerinden yapıldığı gibi telefon araması ile de yapılmaktadır.  Telefonunuzdan 44 25 25 nolu numarayı arayarak önce 4 daha sonra 2 numaralarını tuşlayarak kredinizi bu şekilde de müşteri temsilcileri ile iletişim kurarak yapabilirsiniz. Bir başka olanak ise sms ile yapabilirsiniz. Mesaj bölümüne Kredi boşluk TC numaranızı yazarak 4425 e gönderebilirsiniz.

Şubesiz Kredi Başvurusu Akbank

Online olarak başvurmak isteyenler akbank resmi sitesinden veya kredi kampanyaları sayesinde dilediği kredi miktarına göre başvuru yapabilir. Bu sayede kendine göre pozisyon alarak hem vade seçenekleri ayarlanır hemde vade süresine bağlı olarak faiz oranlarına bakabilir. Kredi başvuruları ön onaylı olduğu için TC numaranız dahilinde sonuçlar, cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelecektir.

Ön onayı geçenler en yakın akbank şubesine giderek onaylanan kredisini kullanabilir. Krediyi almaya giderken yanınızda tc kimlik kartını bulundurmanız zorunludur.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin