Kapalı

Akbank Siftah Biriktiren Hesap Nedir?

Akbank yakın zamanda oluşturduğu siftah biriktiren hesap ile gündeme gelmiş durumda.  Peki, Siftah biriktiren hesap nedir ve nasıl açılır?  Esnaf Kardeşliği Nedir? Siftah berekettir Akbank’ta birikimdir sloganı ile yola çıkan bu kampanya sayesinde,  Akbank posları ile yaptığınız ilk satışı bu hesabınıza aktararak geleceğinize yatırım yapıyor.  Yatırımınız için döviz yatırım fonu ya da altın hiç fark etmeden birikiminize katkı sunabilirsiniz.

Elbette ki Siftah biriktiren hesap nedir ve nasıl açılır sorusundan önce yapılması gereken size en çok hitap eden kampanyayı bulmaktır. Bu kampanya genellikle küçük esnafı olumlu yönden etkilese de her türlü kuruluşun kullanıp kazanabileceği ve geleceğe yatırım yapabileceği bir kampanyadır. Hesabı açmak için yapmanız gereken tek şey herhangi bir Akbank şubesine uğrayarak siftah biriktiren hesap açmak istediğiniz söylemektir. Ekstra hiçbir belgeye ihtiyaç duyulmaksızın açılacak olan hesabınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu kampanyanın en çok göze çarpıcı özelliklerinden bazıları şunlardır;

Öncelikle hesabınızı açtıktan hemen sonra Akbank posu kullandığınız her gün birikime katkı sunarsınız. Birikim tutarı,  kullanım adedi gibi işlemler tamamen hesap sahibinin kontrolüne bırakılarak belirleyici olması sağlanmıştır.  Birikim için Altın,  USD, Euro ve her türlü döviz kullanılabilmektedir.

Döviz türünde yapılan birikimlerde alış kuru, o gün ki Akbank kurundan daha yüksek kabul edilip müşterilerin birikimine katkı sunulmaktadır.  Cuma ve hafta sonlarında yapılacak olan birikim işlemlerinde yatırım fonu kabulü bir sonraki iş günü içerisinde kabul edilmektedir.  Sizlerde siftah biriktiren hesap nedir ve nasıl açılır? diyorsanız  En yakın banka şubesine uğrayarak  yine bilgi alabilirsiniz.  Özellikle küçük esnafın gelecek yatırımına olumlu etki yaratacak olan bu kampanya, üyenin istediği zaman birikim yaptığı paraya ücret ya da ceza ödemeden çekebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu durum acil para kullanımı gerektiği sırada müşteriyi mağdur bırakmama amaçlı düşünülmüştür.

Siftah biriktiren hesap kampanyası Akbank’a üye işyerlerine özgü bir kampanya olup, üye iş yerlerinin kampanyaya dâhil olmak istemesi durumunda hiçbir ücret talep edilmemektedir.  Sizlerde geleceğe güvenli bir yatırım yapmak istiyorsanız kuruluşunuz ve sizler için iyi bir kampanya olan siftah biriktiren hesabı tercih edebilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top