Kapalı

Akbank Neo Kart Nedir? (Neo Kart Başvurusu – Neo Kart Şifre Alma)

akbank neo kart

Akbank kredi kartlarından en önemlisi olan neo kart ile hayal edin akbank gerçekleştirsin. Birçok müşteri ise akbank neo kartın ne olduğunu halen bilmemekte. Bu nedenle sizlere öncelikle akbank neo kart başvurusu adı altında bilgiler sunup, sonrasında neo kart şifre alma bilgisini de sunacağız.

Akbank Neo Kart

Akbank’ın sunduğu bu hizmet sayesinde müşterilerin çoğunluğu anlık olarak akbank neo kart kampanyalarını merak etmekte.  Hali ile bireyler neo kart fırsatlarını merak ederek, yakalayacakları avantajları da merak edebiliyor. Bildiğiniz gibi kredi kartı kullanımı ülkemizde yüksek ve her yıl giderek artmakta. Bu nedenle tüm bankalar, kredi kartını kullanan müşterilere bolca bonus veya para puan vermektedir. Bu bankalardan biri de akbank olup, müşterilerine genelde chip para adı altında kredi kartı avantajı sunar. Bu avantajlardan biri de neo kart chip para olarak karşımıza çıkıyor.

Akbank tüm kredi kartlarında yapılan harcamalardan kazanılan 1 chip para sizlere 1 TL olarak geri dönmektedir. Özellikte kredi kartını alışverişlerde kullanıyorsanız, neo kart kampanyalarını yakından takip etmenizde fayda olacaktır.

akbank neo kart - Akbank Neo Kart Nedir? (Neo Kart Başvurusu - Neo Kart Şifre Alma)
akbank neo kart

Akbank Neo Kart Başvurusu

Bu kredi kartına başvurmak oldukça basit ve başvurunuz olumlu sonuçlandığında kredi kartınız ortalama 7 gün içinde sizlerin ellerine geçiyor. Kart şifresini aldıktan sonra limitiniz dahilinde harcama yapabilirsiniz. Akbank neo kart çeitlerine bakmak istersek ; neo birebir, neo private, neo business ve neo ek kart olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan kart başvurusunda hem chip para kazanabilir hem de kazandığınız chip parayı kolayca harcayabilirsiniz. Neo kartınız ile günlük para çekimlerinizi de ayarlamak mümkün. Üstelik bu limiti belirlemede 444 25 25 / 0850 222 25 25 Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Şubeleri aracılığı ile yapmak mümkün. Ayrıca fatura ödeme yapabildiğiniz gibi  telefon, su, elektrik, doğalgaz, internet faturaları gibi önemli faturalara da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Akbank neo kredi kartı veya banka kartınız ile Maestro, Mastercard ve Visa gibi sembol bulunan tüm üye iş yerlerinden alışveriş yapılabiliyor. Şimdide sizlere akbank neo kart başvurusu yapmak için nasıl hareket edileceğini belirtelim.

Bildiğiniz gibi kredi kartı başvurularında öncelik internet üzerinden alınan başvurular zira buradan yapılan başvurular hızlı onaya alınıyor. Sonraki işlem ise akbank şubelerinden kredi kartı başvuru formunu doldurmak olacaktır. Ayrıca akbank direkt internet bankacılığı aracılığı da kart başvurusu yapmak mümkün. Son aylarda ise karşımıza akbank telefon bankacılığı hizmeti numarası yani 444 25 25 / 0850 222 25 25 iki hattan da arayarak başvuru da bulunabilirsiniz.

Akbank Neo Kart Şifre Alma

Aşağıdaki adımları yapan biri kolaylıkla kart şifresini alabilir hızlıca.  Kartınızı kurye tarafından teslim aldıktan sonra bir çok yöntem ile kart şifresi alınabiliyor. Biz sizlere en basit yöntemi sunacağız. Önce 444 25 25 / 0850 222 25 25 numaralarından birini arayarak; akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusuna gidiyorsunuz. Görevli personel ise şifre adımına sizleri yönlendirecektir. Genelde neo kart şifresi alma süresi 1 dakika içinde gerçekleşir. Şifrenizi aldıktan sonra kartınız kullanıma açılır; internetten veya harcama yapacağınız bir iş yerinden taksitli alışveriş dahi yapabilirsiniz.

akbank neo kart giris - Akbank Neo Kart Nedir? (Neo Kart Başvurusu - Neo Kart Şifre Alma)
neo kart giriş

Bir çok birey akbank neo kart giriş kısmında takılabiliyor. Burada yapılması gereken ise akbank direkt internet bankacılığına bağlanmanız. Yani bankanın sizlere sunduğu şifre ile internet bankacılığına erişebilirsiniz.  Yukarıdaki alanda bireysel kısımdan bankacılık hizmetine giriliyor. Bunun için elinizde akbank şifresi olması zorunludur. Burada bir çok bankacılık hizmetine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca son zamanlarda ise bankadan yana tercihini kullanmak istemeyenler akbank neo kart iptali için neler yapılması gerektiğini tam olarak bilmemekte. Kartınızı iptal etmek veya kapattırmak isteyenler öncelikle 444 25 25 / 0850 222 25 25 numaralarından birini aramaları gerekiyor. Genelde buradan daha hızlı sonuç çıkacaktır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top