Kapalı

Akbank Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Kredi kartı müşterileri için özel bir çağrı merkezi hizmeti geliştirmiş olan Akbank, müşterilerinin yapacağı telefon görüşmelerinde tek bir tuşlama ile sadece kredi kartlarına yönelik hizmet alması mümkündür. Akbank müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız görüşmeler için 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 telefon numaralarından destek almanız yeterli olacaktır. Ardından, sesli yanıt sistemi ile yapılacak görüşmede kredi kartları menüsünü takip etmeniz yeterli oalcaktır. Bunun ardındani, kredi kartınız ile ilgili onlarca farklı menü üzerinden hizmet alabilecek, yeni bir kredi kartı sahibi olmak için başvuruda bulunabilecek ya da daha yüksek tutarlı ihtiyaçlarınızı karşılamak adına da limit artış talebinde bulunabileceksiniz.

Akbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden kredi kartları menüsünü kullanarak yapacağınız işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Sok Ekstre Özet Bilgisi: Bu alanda yapılacak olan işlemlerde, hesap ekstrenizin ne zaman düzenleneceği, son ödeme tarihinin ne zaman olduğu, ekstrenizde ne kadarlık borcunuz olduğu, asgari ödeme miktarı ve kalan ekstre borç bilgisini kolaylıkla öğrenebileceksiniz.
  • Dönem İçi Bilgiler: Bu kategori üzerinden dönem içerisinde ne kadar harcama yaptığınızı, bu harcamalarında farklı kategoriler altında raporlanmasını sağlayabileceksiniz.
  • Limit ve Chip Para Bilgisi: Bu kategori üzerinden yapacağınız işlemlerde, kredi kartınızı kullanarak yaptığınız harcamalar sonrasında ne kadarlık limitiniz kaldığını, kullanılabilir kredi kartı limitinizin ne kadar olduğunu, ne kadarlık nakit avans çekimi yapabileceğinizi, müşteri limit bilginizi ve harcamalar sonrasında kazandığınız chip para miktarını anında öğrenebileceksiniz.
  • Kredi Kartı Borç Ödeme: bu kategoriyi kullanarak ekstrenizde bulunan borcunuzun tamamını ya da asgari tutarını, vadesiz hesabınızda bulunan bakiyeyi de kullanarak anında ödeyebileceksiniz. Bunun yanı sıra dilediğiniz miktarda da ödeme yapabileceksiniz. Ayrıca, bu kategori üzerinden kredi kartı şifrenizi de değiştirebileceksiniz.
  • Ekstre ve Dönem İçi Detay Bilgileri: Bu kategori üzerinden, dönem içindeki harcamalarınızın detaylarının yer aldığı ekstrenizi detayşlı bir şekilde e posta adresinize gönderilmesi konusunda talep oluşturabilecek ya da fax numaranıza doğrudan gönderim sağlatabileceksiniz. Ayrıca, ekstreniz için de aynı şekilde hizmet alabileceksiniz.

Akbank müşteri hizmetleri vasıtası ile kredi kartınız ile yapacağınız işlem detayları bu şekildedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top