Kapalı

Akbank Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

Axess özellikli kredi kartları ile yakından tanımakta olduğumuz Akbank, müşterilerinin yapacakları alışverişlerde her zaman avantaj elde edebilmeleri adına birçok kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde, kişiler hem ekstra taksit fırsatlarından faydalanmış oluyor hem de kazandıkları puanlar sayesinde, alışverişlerini daha avantajlı bir hale getirebiliyorlar. Bununla birlikte, Akbank kredi kartı limiti arttırma işlemleri için de kullanıcılara birçok farklı kanal üzerinden destek sağlanmaktadır. Bu sayede, acil bir harcama yapacağınızda ya da kredi kartınız üzerinden acil bir nakit çekme durumlarında, limitinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda arttırma şansına sahip oluyorsunuz. Türkiye genelinde her ne kadar çok sayıda banka şubesi bulunsa da, Akbank tarafından müşterilerin şubelere bağımlılığının azaltılması adına, dijital ortamdan da başvurular Kabul edilmektedir.

Şuan geçerli olan Akbank kredi kartı limiti arttırma seçeneklerini, aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Akbank Direkt Mobil Bankacılık Uygulaması
  • Akbank internet bankacılığı
  • Akbank Telefon Bankacılığı
  • SMS Bankacılığı
  • Akbank Şubeleri

Şuan Akbank müşterilerinin neredeyse tamamı, bankacılık işlemlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi adına, mobil bankacılık veya internet bankacılığı hesabı kullanmaktadır. Eğer sizler de bu iki bankacılık hizmetinden faydalanıyorsanız ve başvurularınızı da en kısa sürede yapmak istiyorsanız, bu durumda hesabınıza giriş yaparak Başvurular kategorisi üzerinden anında kredi kartı limiti arttırma başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternet veya mobil bankacılık uygulamasına erişemediğiniz durumlarda ise, doğrudan telefon bankacılığı üzerinden hizmet alabilirsiniz. Bunun için iki farklı yönteme başvurabilirsiniz. Bunlardan ilki 444 25 25 Akbank müşteri hizmetleri numarasıdır. Sizlere seslendirilecek kategoriler içerisinden Kredi Kartı menüsünü takip ederek anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca, cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne giriş yaparak, LIMIT, Kart numaranızın son 4 rakamı, aylık net geliriniz ve talep edilen limitinizi aralarında birer boşluk bırakarak yazmalı ve 4566’ya göndermelisiniz. Bu işlem sonrasında da anında kredi kartı limit artışı başvurunuzu tamamlamış olacaksınız.

Akbank kredi kartı limiti arttırma işlemleri için sizler de bu yöntemlerden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Yapacağınız başvuru işlemini hangi kanaldan yaparsanız yapın, banka tarafından sizlere başvuru sonucunuz kısa mesaj yolu ile bildirilecektir. Ayrıca, internet ve mobil bankacılık üzerinden de geçmiş dönem başvurularınız ve sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top