Ana sayfa Kredi Kartları Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

0
Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Türkiye’ nin en önemli bankacılık kuruluşlarından birisi olan Akbank tarafından sunulan Axess kredi kartı ürünleri, önemli kampanya ve avantajları dolayısı ile son derece yoğun şekilde tercih ediliyor. Kredi kartı kullanım hacmi son derece yüksek seviyede olan Akbank tarafından sunulan kredi kartı kullanan tüketicilerin, Akbank’a olan borçlarını ödemekte zorluk yaşamaları durumunda yeni çıkartılan ve Ziraat Bankası aracılığı ile sunulan kredi kartı borcu yapılandırma yasasından yararlanılabiliyor. Akbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemlerinin de gerçekleştirilebildiği Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma desteği sayesinde çok daha uygun ödeme seçenekleri ile borcundan kurtulabilme şansına sahip olabiliyor. Çok uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile kolay bir şekilde Akbank kredi kartı borçlarından kurtulabiliyor.

Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Akbank’ ın kredi kartlarından birisini/birkaçını kullanan vatandaşların, ödeme konusunda yaşadıkları sorunlar nedeni ile yaşadıkları sıkıntılardan kolayca ve daha uygun ödeme olanakları ile kurtulabilmesi amacı ile kredi kartı borcu yapılandırma desteği önemli bir avantaj sunuyor. Ancak Türkiye’ de kredi kartı borcu yapılandırma desteği konusunda düşük faiz oranları sunan iki banka bulunuyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından sunulan bu kredi kartı yapılandırma desteğindeki düşük faiz oranları sayesinde yüksek aylık asgari ödemesi bulunan kredi kartlarının ödemelerini bile çok uygun şekilde yapabilme şansına sahip oluyor. Akbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri için tüketicilerin Ziraat Bankası ya da Vakıfbank şubelerine başvuru yapmaları gerekiyor.

Ziraat Bankası ile Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faizi

Ziraat Bankası bünyesinde sunulan kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri oldukça pratik bir şekilde yapılabiliyor. Akbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri için yapılan başvurular, banka tarafından değerlendirmeye alınır. Yapılan incelemelerde uygun olması durumunda doğrudan yapılandırma kredisi, tüketicinin Akbank’a olan mevcut kredi kartı borç miktarı kadar çıkartılarak, bankayla iletişime geçilmektedir. Bu aşamada kredi kartı borcu otomatik olarak ödendikten sonra, Akbank kredi kartı iptal edilmektedir. Bu süreçte tüketicilerin yapmaları gereken başvuru dışında bir işlem bulunmamaktadır. Kredi kartı yapılandırma faiz oranları ise 1.10% ile 1.20% şeklindedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin