Kapalı

Akbank Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 2017

akbank kredi kampanyaları

Güncel ihtiyaç kredisi kampanyaları 2017 yılında da tüm hız ile devam ediyor. Akbank ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapınca artık ön onay daha da hızlı olacak.

Akbank Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Kredi kullanımları kişilere anlık ihtiyaç durumlarında bankalar arayıcılığı ile temin ettikleri nakitler olarak adlandırılmaktadır. Kredi kullanımlarında kişilerin sicil durumlarının sorunsuz olmasının yanı sıra; hangi bankadan kaç oranında kredi temin etmek istedikleri de önemli noktalar arasında yer alır. Özellikle bankaların geri ödeme sırasında ekledikleri faiz oranlarının birbirinden farklı olması kişilere ödeme sırasında fazla miktarda ödeme çıkmasına sebep olmaktadır. Bu durumu yaşamamak adına bankalar arasında kredi faiz oranlarının araştırılması önemli aşamalar arasında yer alır. Bankalar arasında Akbank güncel ihtiyaç kredisi kampanyaları ön planda yer alır.

Akbank Kredi Çeşitleri

Akbank kredi çeşitleri arasında birden fazla alanda kullanım imkanı sunar. Bireysel olarak ihtiyaçların bulunması durumunda kullanılabileceği gibi, konut, araç almak isteyenlere de farklı alanlar da belirlediği tutarlarla kullanım hakkını sunmaktadır. Her farklı aşamada farklı ödeme oranların da değişikler söz konusudur. Seçtiğiniz alanda ödeme vade süresi değişkenlikler göstermektedir. En az ödeme konusunda 12 ay ödeme vade konusunda çekilen tutara kadar belirlenen 48 ve 72 aya kadar vade süresinde sorun yaşanmamaktadır. Konut kredilerinde ise durum 120 ve 240 aya varan vadelerle ödeme konusunda destek sağlanmaktadır.

Kampanyalar da Güncel Alanlar 

Güncel kampanyalar da yer alan süreçler de kullanım bakımından belirlenen kriterler söz konusudur. Akbank tarafından belirlenen faiz oranları %1,25 oranındadır. Çekilen tutarları geri ödeme konusunda 48 ay vade ödeme kolaylığı sunar. Ayrıca çektiğiniz tutarı ödeme konusunda 3 ay erteleme imkanına sahipsiniz. Kredi kullanmak için ister internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilir, isterseniz mobilden direkt kredi seçeneği ile başvuruda bulunarak; onaylanan krediyi kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kredi başvurusundan önce link üzerinden hesaplama yaparak, ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top