Kapalı

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı 2017

akbank personel alımı 2017

Bankacı olmanın yanında gişe yetkilisi olarak kariyer fırsatını sizlere sunan Akbank, gişe yetkilisi alım ilanı ile sizleri bekliyor. 2017 akbank gişe yetkilisi olmak için aranan şartlar ve pozisyonlar il bazında konumuzdan takip edebilirsiniz.

Akbank Personel Alımı 2017

Ülkemizin en kıymetli markaları arasında ilk sırada yer alan Akbank 2017 senesi alımlarına da süratli bir şekilde başladı. Türkiye’nin çoğu noktasında alımlar yapacak olan Akbank 2017 senesinde en çok alım gerçekleştireceği alanların başında gişe yetkilisi alımları gelmektedir.

Akbank gişe yetkilisi alımı 2017 senesinde ülkemizin bir çok kentinde yapılacak olup, en çok başı çeken illere baktığımızda İstanbul ve Kocaeli illeri geliyor. Bu illerde yapılacak olan alımlar ile alakalı olarak ülkemizdeki çoğu noktada yeni bankalar açılmakta ve kaliteli hizmeti artırabilmek adına da yeni alımlar yapılmaktadır. Alımlar ile alakalı olarak bilhassa Akbank deneyimli kişileri işe almak için kolları sıvadı gibi.

Akbank gişe yetkilisi 2017 senesinde hangi illerde ve nerelerde alımlarını sizler için araştırdık ve dilerseniz birlikte bakalım. Böylece alımlar ile alakalı olarak ayrıntılı verilere de hakim olarak konu hakkında çevrenizdekilere de yayabilirsiniz bu ilanı.

– Gişe Yetkilisi – Bursa Bölge

– Gişe Yetkilisi – İSTANBUL AVRUPA

– Gişe Yetkilisi – İSTANBUL ANADOLU

– Gişe Yetkilisi – Engelli

– Gişe Yetkilisi-Orta Anadolu Bölge

Akbank gişe yetkilisi alımı 2017 senesinde bu şartlar altında yapılacak olup, bunların haricinde şu an için görünen diğer bir ilan bulunmamaktadır. Bunların her birini denetleyen kurum olan ve bu bilgiyi veren Akbank firması alımlarına da sene süresince devam edeceklerini belirtti. Her bir alım için aranan şartlara ilaveten yeni şartlar vermiş olan Akbank, alacağı her personeli de ayrıntılı olarak incelemektedir.

Akbank gişe yetkilisi alımı 2017 senesinde hangi şartlar ile yapılacak diye merak edenler, konumuzun altında bulunan link adresini kullanarak, gişe yetkilisi alımları ilanlarına bakabilirler.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top