Ana sayfa Piyasa-Yatırım Akbank Direkt Serbest Hesap Nedir?

Akbank Direkt Serbest Hesap Nedir?

0
Akbank Direkt Serbest Hesap Nedir?

Yeni nesil yatırım hesabı olan ve vadesi bozulmayan vadeli diyebileceğimiz Akbank Direkt Serbest Hesap yatırım yapmak isteyen ancak aynı zamanda mevcut parasından ihtiyacı olduğunda kullanmak isteyen, vadesi bozulmayan, yerine göre üstüne para yatırma, yerine göre ihtiyaç oluşmasında para çekebileceği bir hesap türüdür. Yine hesaptan fatura ödeme veya verilen otomatik tüm ödemeleri yapacak olan hesap Direkt Serbest Hesap sayesinde yukarda sayılan tüm özelliklerden yaralanmanız mümkün.

Akbank Direkt Serbest Hesap ile birlikte birikimlerinizi yüksek faiz oranıyla değerlendirirken, dilediğiniz zaman para çekip, hesabınıza para yatırmanın rahatlığını yaşamanız mümkündür.

Akbank Direkt Serbest Hesap ile;Birikimlerinizi her zaman iyi faiz oranlarıyla değerlendirirsiniz. Vade beklemenize gerek olmaz. Dilediğiniz zaman, hesabınıza para ekleyip çekebilirsiniz. Para eklediğinizde hemen faiz kazanmaya başlar, çektiğinizde faiz kaybı yaşamazsınız.

Başka bir hesaba ihtiyaç duymadan havale ve EFT yaparsınız.Üstelik, ilk hesap açılışınızda birikimlerinizi %11,75 tanışma faizi ile değerlendirirsiniz. Tanışma faizi 30 gün süre ile geçerli olacaktır. Bu süre sonunda liste faiz oranları üzerinden faiz kazanırsınız.​

Akbank Direkt Serbest Hesap, Akbank Direkt İnternet ve Mobil’de hizmetinizde, Akbank Direkt İnternet ve Mobil’den hesabınızı açabilir, para transferi ile hesabınıza para ekleyip çıkarabilirsiniz. Dilerseniz Akbank şubelerinden de hesabınızı açabilir, hesap açılış anında nakit para yatırabilirsiniz. Yine şubelerimizden hesabınızı kapatarak paranızı nakit olarak çekebilirsiniz.

Akbank Direkt Hesap Nasıl Açılır?

Akbank Direkt’e giriş yaparak hemen hesabınızı açabilirsiniz. Akbank Direkt şifrenizi bilmiyorsanız şifrenizi aldıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Şifre Al Akbank Direkt Giriş

Akbank Direkt Serbest Hesap’ın Diğer Özelliklerine gelecek olursak Hesap açılışı için alt limit yoktur, isterseniz bakiyesiz olarak da açabilir, daha sonra hesabınıza para ekleyebilirsiniz. Faiziniz hesabınıza günlük olarak işler. Hesap bakiyeniz 1.000TL ve üzerinde ise tüm bakiyenize faiz kazanırsınız.

Hesabın herhangi bir üst limiti yoktur. Ancak 200.000TL’ye kadar olan tutarlar cazip faiz oranı kazanmaktadır. Bakiyeniz 200.000TL’nin üzerine çıktığında sadece 200.000TL’yi aşan kısım ilgili dilimde ilan edilen faiz oranı üzerinden işlem görür.

İş günlerinde 17:00’a kadar hesaba yatan tutarlar aynı gün faiz almaya başlar. İşgünlerinde hesaptan para çekilmesi halinde faiz kaybı yaşanmaz. Kaynak: akbank.com

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin