Kapalı

Akbank Direkt Kredi Nedir?

Bir çok tüketici oluşan kredi talebinin anında giderilmesini ister, bazen şartlar bankaya gitmeye dahi müsaade etmez bu durumlarda, Bankaya gitmeden anında hesaba geçen kredi arayışlarına girer. Akbank Direkt İnternet aracılığı ile Yattığın Yerden Hesabına Yatan Kredi sloganı ile Akbank Direkt İnternet Mobil, Akbank İnternet Sitesi ile birlikte Telefon bankacılığı 444 25 25 i aramak suretiyle Akbank Direkt kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Bankaya gitmeden anında kredi almak için belirli şartlı bulunmaktadır bu hizmetten mevcut Akbank müşterileri yararlanabilir. Örneğin Akbank Direkt İnternet Bankacılığı kullanıcı iseniz, yapılacak başvuru ile Kefilsiz, Evraksız, Formalitesiz olarak yapılan kredi başvurusu 15.000 TL ve 36 ay vadeye kredinizi kullanabilirsiniz. yapılan başvurusu en fazla başvuru süreniz dahil olmak üzere 5 dakika talep ettiğiniz kredi anında hesabınıza yatar.

Akbank Direkt Kredi başvurusunu 08:00-22:00 arası resmi tatillerde dahil olmak üzere her zaman yapmanız mümkündür. kredinizin hesabınıza yatması bu yazıyı okuduğunuz süreden daha kısa olacaktır buna emin olun. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus Kredi Notu’ nuzun buna uygun olması ödemsi aksayan, geçikmiş kredi kartı vb bir durumunuzun olmaması gerekir yine kredi notunuzun 1600 ve üzeri olması da bu kredi için olmaz ise olmazdır.

Akbank Direkt Kredi Faiz oranı Mobil başvurulara özel belirlenmiş olup, şubeden yapılacak başvurular farklı ve banka güncel faiz oranları ile değerlendirilir . Direkt İnternet üzerinden yapılacak 15.000 TL Krediyi 36 ay vade ile aylık 560 TL gibi bir taksit ödemesi olmaktadır.

Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkına sahiptir. Onaylanmış kredilerin kullandırılması için nihai karar Banka’ya aittir. Akbank Direkt Kredi’nin avantajlı faiz oranları sadece Akbank.com’dan kullanılan krediler için geçerlidir. Kredinizi şubeden kullanmak istemeniz durumunda başvurunuz güncel koşullarla yeniden değerlendirilecek ve ödeme planınız değişebilecektir. Akbank Direkt Kredi ile belgesiz, imzasız, Şubeye gitmeden kredi kullandırımı T.C. vatandaşı, Akbank Banka veya Kredi kartı sahibi mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.

Akbank Direkt Kredi’de maksimum 15.000 TL ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin (kişinin ve eşinin toplam geliri) %50’sini geçmemelidir. Kredi başvurusu için kefil koşulu aranmamakla beraber, şubelerimiz gerekli gördükleri durumlarda kefil talep edebilirler. Kredinizi kullanmak için şubemize giderken, yanınızda kimliğiniz, TC Vatandaşlık Numaranız, gelir belgeniz ve adres gösterir bir belgenizin bulunması gerekmektedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top