Kapalı

Akbank Banka Müşteri Hizmetleri

Hem bireysel hem de ticari banka müşterilerinin tüm bankacılık işlemlerini anında gerçekleştirebilmelerine olanak sağlamakta olan Akbank, bunun için ödeme işlemleri dışındaki tüm bankacılık işlemlerini kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz telefon bankacılığı hizmetini yıllardır sizlerin kullanımına sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden bağlanabileceğiniz telefon numaraları üzerinden yapılan bu işlemlerde, sizlerin sadece 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralarını aramanız yeterli olacaktır. Her iki numaradan dilediğinizi aradığınız zaman sizden doğrudan sesli yanıt sistemini dinlemeniz ve işlem yapacağınız bölüm ile ilgili tuşlama yapmanız gerektiği belirtilecektir. Akbank müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınuız bu işlemlerde, döviz, fon ve repo gibi yatırım araçları ile ilgili detaylı bilgi alabilecek, kredi kartı bilgileriniz, banka kartı bilgileriniz ve başvuru işlemlerinizi yapabileceksiniz.

444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaraları üzerinden yapacağınzı görüşmelerde, isterseniz sesli yanıt sistemi üzerinden destek alabilecek isterseniz de banka tarafından özel eğitimlerden geçirilen müşteri temsilcilerine bağlanarak destek alabileceksiniz. Bu numaralar üzerinden tüm bankacılık işlemlerini az önce de belirttiğiniz üzere gerçekleştirebileceksiniz. Ancak, bu numaralar üzerinden yapacağınız işlemler bunlar ile de sınırlı değildir. Çünkü, bankanın sunmuş olduğu tüm ürün ve hizmetlerden destek alabileceğiniz gibi, yaşadığınız herhangi bir sorunun çözümlenebilmesi, bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili de varsa önerilerinizi değerlendirilmesi üzere bankaya iletebileceksiniz.

Vakitten ciddi anlamda tasarruf etmenize olanak sağlayan Akbank müşteri hizmetleri sayesinde, her şeyden önce şubelerde zaman kaybetmemiş olacak, bulunduğunuz bölgede düşük bi,r ihtimalle de olsa Akbank şubesi olmasa bile, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

İlk kez bu kanalı kullanacak olan kişiler, Akbank telefon şubesi üzerinden Neo Kart şifre işlemlerini de kolay bir şekilde gerçekleştirebilecektir. Kartınızın kullanıma açılması için gerekli olan bu adımda tek yapmanız gereken ilgili telefon numaralarından birisini aramaktır. Sizden şifre oluşturabilmeniz adına kartınız ile ilgili bazı bilgiler talep edilecektir. Bu bilgileri tuşladıktan sonra da kartınıza tanımlatmak istediğiniz şifrenizi tuşlayacaksınız. Ardından kartınız kullanıma açılacaktır. Burada belirleyeceğiniz şifre ya da gireceğiniz kart bilgileri kesinlikle farklı kişiler tarafından görüntülenmeyecektir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top