Kapalı

Akbank Banka Kredisi Faiz Oranları 2017

akbank kredi

Akbank üzerinden kredi başvurusu yaparken (ihtiyaç, taşıt ve konut) bilinmesi gereken en önemli detay faiz oranlarının 2017 yılı olarak kaç olduğudur. Zira faiz oranları ne kadar düşük ise, Akbank kredi masrafınız o kadar düşük olacak ve cebinizden fazla para çıkmamasını sağlayacaksınız.

Akbank Banka Kredisi

Akbank, 1948 yılından itibaren özel sermayeli bir finansman kuruluşu olarak devam etmektedir. Adana’da kurulmasının yanı, zaman geçtikçe ve büyümeyi sağladıkça şubelerini farklı şehirlerde açmayı ve her bölgede müşterilerini ulaşmayı hedeflemiştir. Bakıldığında birçok faaliyet sürdüren ve müşteri dinamiklerindeki değişimi öngörerek, İstanbul Genel Müdürlüğü kapsamında 23 bölgede müdürlüğünü sürdüren aynı zamanda, yaklaşık olarak 1.000 şubesi bulunan ve daha da ileriyi hedefleyen bir banka olma yolunda ilerlemektedir.

Müşterilerine sunuş olduğu faaliyetler arasında; bireysel bankacılık ve KOBİ bankacılığı, kurumsal bankacılık ve ticari bankacılık, özel bankacılık, döviz, para piyasaları ve menkul kıymet işlemleri ve uluslar arası bankacılık kapsamı içerisinde bulunmaktadır. Her zaman değişime odaklanmayı ve bu değişimle birlikte müşteri odaklı çalışmayı amaçlaması, günün şartlarına ve yeniliklerine göre hedefler belirlemesini sağlamıştır. Aynı zamanda, bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra sigorta acenteliği faaliyetlerinde de rol almaktadır.

Akbank kredi fırsatlarına göz atıldığında ise, özellikle müşterilerinin isteği ve talebi doğrultusunda birçok kredi fırsat sunmaktadır. Tabi bu durumda müşteri memnuniyetini sağlamasıyla birlikte, nakdi yönden zorluk çeken müşterileri için önemli fırsatlardandır. Toplam kredi tutarlarına göz atıldığında ve araştırıldığında fark edilecek ve görülecektir ki; %15,4 oranında bir artışla 136 milyar TL tutarında bir miktara ulaştığı ve risk yönetimi politikaları çerçevesinde bakıldığında, kredi oranının sektörde bulunan finansman kuruluşlarıyla karşılaştırıldığında ortalamanın altında olduğu saptanmaktadır.

Aynı zamanda tüm bu risk yönetimi politikası çerçevesinde, güne ayak uydurmak ve canlı kalmak adına da çeşitli politikalar sürdürmektedir. İnternet bankacılığı, modern çağda en çok kullanılan bankacılık arasında olduğu bilinmektedir. Hatta çeşitli kredi hesaplamaları da internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. Akbank direk kredi ile başvuracağınız kredi tutarını anında öğrenebilmeniz mümkün olurken, hesabınıza aktarımını da sağlamanız mümkün olmaktadır.

Uygun Banka Kredileri 2017

Akbank banka kredilerini araştırdığınızda; kredi türlerinin içerisinde farklı krediler bulunduğunu da göreceksiniz.  Bunlar arasında;

İhtiyaç kredisi; evlilikten tutun araba almaya kadar olan kişinin tüm ihtiyaçları doğrultusunda, bankadan talep etmiş olduğu kredi türüdür. İhtiyaç kredisini herkes kullanabilir. Tabi bankanın belirlemiş odluğu kıstas çerçevesi içerisinde, çeşitli isteklerinin karşılanması doğrultusunda talep edilen bir kredidir. Ücretliler, serbest meslek sahipleri, şirket ortakları, gayrimenkul geliri beyan edenler ve emekliler bu krediden yararlanabilmektedirler.

Taşıt Kredisi; nakit sıkıntısı yaşayan kişiler için oldukça iyi bir fırsat olmaktadır. Taşıt kredilerinde, bankanın anlaşmış olduğu bazı markalarla birlikte, müşterilerine kredi fırsatı verdiği de bilinmektedir. Hatta Akbank’ın yayınlamış olduğu reklamlarda da bu oldukça geçmektedir. Taşıt kredilerinde, 0 km. olan araçlar ve 2. El araçlar için farklı bir kredi sunulmaktadır.

Konut Kredisi; belirli bir miktar nakitleri bulunup konut sahibi olmak isteyen kişiler için bankanın sağlamış olduğu bir kredi fırsatıdır. Akbank’ın konut kredisi için belirli fırsatları bulunmaktadır. Sabit Faizli, İndirimli, Kentsel Dönüşümlü, Peşinatsız, Ara Ödemeli, Yeni Evim, Dönemsel Ödemeli, Balon Ödemeli, Artan Ödemeli Konut Kredisi gibi çeşitli kredi başlıkları altında müşterilerine ulaşmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top