Kapalı

Akbank – Axess Wings Mil Puanı Nerelerde Kullanılır?

wings mil puanları

Akbank kredi kartlarından biri olan Axess kartına sahip olan bireyler, harcama yaptıklarında mil puanı kazanmaktadır. Akbank axess wings mil puanlarını kullanmak veya harcamak isteyen bireyler aşağıda belirtilen iş yerlerinden rahatlıkla ve hızlı olarak harcama yapabilir.

Bir çok akbank müşterisi axess kredi kartına sahip olduktan sonra kazandıkları puanları nerelerde harcayabileceklerini merak ettikleri için bize gelen soruların başında ; wings mil puanları nerelerde kullanılır, akbank wings mil puan nerelerde kullanılır, wings mil puan kullanilan yerler şeklinde geliyor. Bizde konu hakkında yaptığımız araştırmalarda bu puanları harcayabileceğiniz kısımları belirtmek istedik. Zira bilgi paylaştıkça çoğalır.

Wings mil puan nerelerde kullanılır?

Yaptığımız araştırmalara göre axess wings kredi kartına sahip olup harcama yaptıktan sonra kazanılan mil puanlarınızı buralarda kullanabilirsiniz. Yani ;

  • Tüm hava yollarından bilet alabilirsiniz. Yeterli mil puanına ulaşmanız gerekiyor.
  • Alan vergisi olmadan wings mil puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi uçak bileti alırken vergi de ödemek zorundasınız ancak bu mil puanlarını kullanırken, vergi alınmıyor.
  • Kontenjan sınırı olmadan uçuş planınızda uçakta yer var ise kesinlikle gidiyorsunuz.
  • Bununla beraber aldığınız mil uçak bileti ile yeniden mil kazanmış olacaksınız.
  • Miller ile sadece uçak bileti alınmadığı gibi bir çok faktörü de almak istiyorsanız http://www.gezginleralemi.com/ adresine girerek mil karşılığında sigorta dahil bir çok ürünü almak çok basit.
  • http://www.wingscard.com.tr/wings-style adresine girerek sadece havada değil hem kara hem de denizde bir çok avantajlı tariflerden yararlanmak mümkün.
  • Dilerseniz wings miliniz hakkında bilgi almak veya bilet satın almak için 444 25 25 numarasından da destek alabilirsiniz.
  • Her 1,5 TL lik wings kredi kartı harcamalarınıza 1 TL değerinde mil kazanıyorsunuz.

Bunlardan hariç olarak aşağıdaki anlaşmalı üye iş yerlerinden de kullanılabiliyor.

Wings anlaşmalı üye iş yerleri hangileri?

Bunlar öncelikle gezkanatlan.com sitesinden harcama yapabildiğiniz gibi, 444 25 25 akbank’ı arayarak uçak bileti de satın alabilirsiniz. Bunlardan hariç olarak, aşağıdaki adreslerdeki üye iş yerlerinde de geçerli.

http://www.wingscard.com.tr/wings-style/wings-gurme/wings-gurme-noktalari/

http://www.wingscard.com.tr/wings-style/wings-wellness/wings-wellness-noktalari/

http://www.wingscard.com.tr/wings-style/wings-life/wings-life-noktalari/

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top