Ana sayfa Kredi Kartları Akbank – Axess Chip Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

Akbank – Axess Chip Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

0
Akbank – Axess Chip Para Puanları Nerelerde Kullanılır?
akbank chip para

Axess ve Wings Mil kredi kartı kullananlar chip paraların veya millerin nerelerde kullanabileceğini merak edebilir. Akbank axess chip para puanlarınızı harcamak istediğinizde aşağıdaki bilgileri kullanarak rahatlıkla puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Bir hayli köklü bir banka olan Ak Bank, müşteri memnuniyeti ön planda olan ve kampanyalara da oldukça düşkün olan bankalar arasındadır. Gerek avantajları gerek ise de alışveriş sonrası kazanmış olduğunuz chip para konusunda bir hayli göz önüne çıkmıştır.

Axess Chip Para Puanları Nerelerde Kullanılır?

Akbank yaptığınız alışveriş doğrultusunda kartınıza tanımlı olarak chip para kazandırmaktadır. Bu bonusları bazı üye iş yerlerinde kullanma şansınız vardır.  Bu üye iş yerlerinin en başında ise marketler gelmektedir. Bu marketler, CarrefourSA, DİA, Şok, Kiler gibi marketlerdir. Tabii bu marketlerde kullanmak için Axess’e sahip olmanız ve bu bağlamda chip para kazanmanız gerekir. Bir de Neo Kartlara sahip olan müşteriler için bazı üye iş yerleri bulunmaktadır. Bunlar ise Boyner Mağazaları, D & R, LC Waikiki, Tekzen Mağazaları, Media Markt gibi yerlerdir. Bu chip paralarınızı bir de internet üzerinden bazı sitelerde kullanma hakkınız vardır. Bu siteler ise N11.com, D&R, markafoni.com, gittigidiyor.com,hizlial.com gibi sitelerdir. Bazı benzinlikler de bu uygulama ile ön plana çıkmıştır. Özellikle Opet ve BP bu konuda göz önündedir.

Akbank gerek bankacılık gerek ise müşteri işlemleri için bir hayli çalışan ve emek veren bir banka olma özelliği taşımaktadır. Chip para da bu özelliklerinden bir tanesidir. Bu bağlamda bakıldığı zaman en çok adı duyulan banka olması gayet normal karşılanabilir.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu yapmak için akbank şubelerinden veya atmlerinden de yapılabilir. Bunlara ek olarak akbank internet bankacılığı kullananlarda bir kaç saniye içinde bu kartın başvurusunu yapabilir. Online kredi kartı başvurularında genelde adrese teslim işlemleri daha hızlı olduğunun altını çizelim.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin