Ana sayfa Kredi Kartları Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti

0
Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti

Türkiye’de bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerinde uzun yıllardır hizmet veren Akbank müşterileri için değişim ve yeniliklerini de sürdürmektedir. Binlerce şubesi bulunan banka müşterilerine 7/24 hizmet sağlayabilmek için ATM, mobil bankacılık, internet bankacılığı, Akbank Direkt uygulamasını da devreye sokmuştur. Akbank müşterileri para pransferi, kredi kartı borcu ödeme işlemlerini, vergi ve harç ödemelerini günün her saatinde farklı kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilir.
Akbank ATMleri tüm büyük şehirlerde bulunur ve tüketiciler her an hizmet alabilir. Akbank atm günlük para çekim limiti ise dolandırıcılık, hırsızlık ihtimallerine karşı ve tüm müşterilerin ATM’lerden faydalanması için oluşturulmuştur.

Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti Ne Kadardır?

Teknoloji alanında yaptığı gelişmelerle yurtiçi ve yurt dışında birçok ödül almaya hak kazanan Akbank, altyapı çalışmalarını da sürdürmeye devam ediyor. Akbank ATMleri banka müşterilerinin mağdur olmaması için yakın aralıklarla kuruluyor; Akbank ATM alanı bulunamadığında ortak ATM alanları ile tüm bankacılık işlemleri gerçekleştiriliyor.
Akbank ATM günlük para çekim limiti ise müşterilerin sahip oldukları kart özelliklerine göre belirleniyor. Akbank ATM günlük para çekim limiti Neo Meo kartı kullanıcıları için 250 TL olarak belirlenirken Neo Business kullanıcıları için 4000 TL’dir. Diğer kartlar için günlük para çekme limiti ise ortalama 1000 TL’dir. Kartınızın özellikleri ve günlük para çekim limiti için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da Akbank Direkt uygulamasını kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
Akbank ATM günlük para çekim limiti bir gün içinde tüm ATM’ler tarafından uygulanır ve başka bir ATM daha fazla para vermez.

Akbank ATM Günlük Para Çekim Limiti Aşım Ücretleri

Akbank ATM’lerinden gün içinde daha fazla para çekmek isteyen tüketiciler belirlenen faiz oranına göre ödeme yapmak zorundadırlar. Faiz ve komisyon ücretleri ise bankanın internet adresinden veya müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir.
Akbank ATM günlük para çekim limiti aşımı ise en az 5 TL olarak belirlenmiştir, çekilecek tutarın miktarına göre bu oran yükselecektir. Limit aşım ücreti para çekilme sırasında müşteriden temin edilir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin