Ana sayfa Banka Haber Aidatsız Kredi Kartı Nedir? Nasıl Alınır?

Aidatsız Kredi Kartı Nedir? Nasıl Alınır?

0
Aidatsız Kredi Kartı Nedir? Nasıl Alınır?

 Aidatsız kredi kartı nedir ve böyle bir kart var mıdır sorusu çoğu siz kart kullanıcılarının aklına takılan ve çoğunlukla araştırma konusu olmuş bir sorudur. Kart sahiplerinin içini rahatlatan, akıllarındaki sorulara cevap veren bir sonuç ortaya çıkmıştır. Böyle bir kredi kartı sahibi olmak mümkündür. Senelik aidatı olmayan bu tür kredi kartları size diğer kredi kartları gibi  bonus, puan ve chip para gibi avantajlarda sunmaya çalışıyor.

Tabi faiz oranlarımız ve kapsamış olduğu kampanyalara göre çeşitli farklılıklar gösterebilmektedir. Bu kredi kartı ile üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde puan, bonus yada chip para kazanıp bunları anlaşmalı üye işyerlerinden dilediğiniz zaman bedava alışveriş yapacaksınız ve taksit imkanlarından da faydalanabileceksiniz.

 Aidatsız kredi kartı ile ;

* Yıllık kart ücreti ödemezsiniz.

* Anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde üye işyerleri tarafından sunulan bonus, puan ve chip para ve taksit ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

* Bankamatik Kartı özelliği sayesinde kartınıza bağlı vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir ve bireysel bankacılık hizmetlerinden hiç sorun yaşamadan kolayca yararlanabilirsiniz.

* Tek ödemeli işlemlerinizi dilerseniz uygun ücretlerle taksitlendirebilir yada ödemelerini daha sonraki bir zamana erteleyebilirsiniz.

* Nakit ihtiyacınızda nakit avans çekip dilerseniz çeşitli taksitlendirmelerle ödeyebilirsiniz.

* İsterseniz yakınlarınız için ek kart başvurusu yaparak onlarında bu kartı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

 Aidatsız kredi kartı nasıl alınır  sorusuna cevap almak için hangi bankanın kartını almak istiyorsanız o bankanın yetkilileri ile görüşmelisiniz. Bu kart sahipleri, yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı dünyasının temel özelliklerinden faydalanmaya devam ederken kredi kartı aidatı ödemedikleri için bazı özelliklerden faydalanamazlar. Bu kartlarda bulunmayan aşağıdaki imkanlardan ve daha fazlasından yararlanmak isteyen müşteriler bu özellikleri sunan diğer kredi kartlarına başvurabilir ve geniş imkanlara sahip kartlarını kullanmaya başlayabilirler. Bu kart ile yararlanılmayan ayrıcalıklar :

* Üye işyerleri dışında Bankanızın verdiği ilave bonus, puan ve chip paralar

* İlave taksit / Taksit erteleme kampanyaları

* İndirim uygulamaları ve kampanyaları

* Hediye ürün kampanyaları

* Temazsız ödeme özelliği.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin