Ana sayfa Banka Haber Adios Kartın Tatil Kampanyaları

Adios Kartın Tatil Kampanyaları

0
Adios Kartın Tatil Kampanyaları

 Ara sıra kısa süreli yaz yağmurları ile karşılaşıyor olsak da; artık günler uzadı, havalar ısındı. Kolu komşu herkes tatil planları yapıp bir bir valizlerini hazırladı. Size ise evde kös kös oturmak kaldı; diye düşünüyorsanız işte o noktada yanılıyorsunuz. Çünkü Adios Kart bu yaz için öyle özel kampanya ve fırsatlar hazırladı ki, bu sene tatile çıkmayan kalmayacak!

Hepimiz uzun ve bohem geçen bir kış mevsiminden çıktık. Okuldu, işti derken yağmurda karda koşuşturup durduk. Ekonomik koşullar ne olursa olsun hepimiz biraz gezip dolaşmayı, yeni yerler tanımayı hak ediyoruz. Masraflar konusunu ise Adios’a bırakıyoruz. Adios; tatil boyunca yaptığımız tüm harcamalar için; onlarca indirim, kampanya ve cazip ödeme seçenekleri sunuyor. Size ise; deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkartmak kalıyor!

Adios Kartın Tatil Ayrıcalıkları Nelerdir?

  • İlk ayrıcalık 1 Nisan itibariyle çoktan başladı bile! Adios Kart; 1 Nisan – 31 Temmuz tarihleri arasında, 1 – 31 Temmuz tarihli uçuş biletlerini gidiş/dönüş olmak üzere 169 puan ile satın alabilme fırsatını kullanıcılarına çoktan sundu bile…
  • Tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler için ise; 500 biletlik bir kontenjan oluşturuldu. Biletler satıldığında kampanya sona erecek, o yüzden elinizi çabuk tutmalısınız. Yurt dışı için bilet satın almak istiyorsanız Yapı Kredi Seyahat Hattı ile görüşün.

 

  • Diğer bir kampanya ise konaklama için geliyor. Fakat tekrarlıyoruz yine acele edin. Zira kampanya 15 Nisan itibariyle başladı bile! Alanya Saphir Resort, Bodrum Grand Yazıcı Hotel, Kemer Kimeros Park Holiday Village, Kalkan Patara Prince Hotel ve Kaş Club Çapa Hotel gibi daha pek çok marka ile anlaşmalı olan Adios size %5 ile %10 oranında indirim fırsatı sunmakta. Yapı Kredi Seyahat Hattı ile görüşerek 31 Ekim’e kadar devam edecek olan bu fırsattan faydalanabilirsiniz.
  • Eğer tatilinizi kültürel seyahatler ile değerlendirmek istiyorsanız; Aidos yine yanınızda! Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden gerçekleştireceğiniz rezervasyon ile yaz tatilini birbirinden ilginç kültür turları ile geçirebilirsiniz. Yazımızın başında da belirmiş olduğumuz gibi; Adios Kart Kampanyaları ile bu yaz tatile çıkmayan kalmayacak!

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin