Ana sayfa Banka Haber 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2017

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2017

0
6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2017
6 ay ertelemeli kredi

Ertelemeli kredi veren bankalar, 2017 kredi kampanyaları arasında artık 6 ay ertelemeli kredi veren bankaların hangileri olduklarını merak etmekte.

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2017

Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir çok banka kredi kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle özel günlerde karşımıza çıkan kredi kampanyaları bizler için büyük avantajlar sağlamaktadır. Tatil, seyahat,sağlık ve eğitim amacıyla kredi çekmek istediğimizde genellikle bankalarda ertelemeli kredi talep etmekteyiz. Bu durumlarda bankalar kredi kullanılacak ihtiyaca göre kolay bir şekilde 6 ay ertelemeli kredi verebilmektedir.

6 ay ertelemeli kredi veren bankalar müşterilerine bu anlamda çok büyük kolaylık sağlamakta olup vade sayısını kendi istekleri gibi ayarlaya bilmektedirler. 6 ay ertelemeli kredi kullanırken tek dezavantajınız 6 ay boyunca da kullandığınız krediye faiz işleyecek olmasıdır. Yani normalde hemen ödemelere başlayıp 18 ay vadeli bir kredi çektiğiniz de ödediğiniz faiz tutarı 6 ay ertelemeli kredilerde 24 ay vade şeklinde olacaktır.  Ancak bu şekilde olması gözünü korkutmasın. Çünkü daha rahat bir ödeme yapıp düzenli ödemeler sizin sicilinizi olumlu etkileyecek olup bu sebepten dolayı ileriye dönük herhangi başka sorunlar ile karşılaşmazsınız.

6 Ay ertelemeli kredi veren bankaların başında Denizbank bulunmakta olup bunu Garanti Bankası, TEB, QNB Finansbank ve Yapı kredi takip etmektedir. Bankaları güncel kredi kampanyalarına bakarak veya şube de müşteri temsilcisi üzerinden özel bir kredi isteyebilirsiniz. Özellikle bir çalıştığınız banka var ise ve aranızdaki ilişkiler iyi konumda ise bu banka sizlere 6 ay ertelemeli kredi konusunda daha esnek davranır ve faiz oranları daha düşük olmaktadır.

Kredi başvuru evraklarına baktığımızda şahıslardan genelde sigortalı olduğuna dair belge, gelir belgesi ve kredi notuna bakarak bankalar karar vermektedir. Gelir belgesi olmayanların kredi onayı almaları için kefil bulmaları gerekiyor. Ancak kefilde bulamayanlar ipotek karşılığı da kredi alabilir bankalardan örnek olarak ev kredisi çekmek isteyenler şahsın üzerine kayıtlı evi ipotek ettirerek kredi onayı alabilir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin