Ana sayfa Banka Haber 6 Ay Ertelemeli Kredi Denizbank

6 Ay Ertelemeli Kredi Denizbank

0
6 Ay Ertelemeli Kredi Denizbank
denizbank şubeleri

Ertelemeli kredi kampanyaları giderek daha fazla tutulmaya başlandı ve hali ile denizbank 6 ay ertelemeli kredi sunarken müşterilerine, bilmesi gereken tüm detayları sizler ile paylaşmak istedik. Öncelikle bilmeniz gereken en önemli bilgi, ertelemeli kredilerde kredi süresi ne kadar uzarsa, ödeyeceğiniz net tutar aynı oranda artmaktadır. 3 ay ile 6 ay ertelemeli kredi arasında hesaplama yapıldığında, kredi süresi uzun olanın daha fazla faiz getirdiğini görüyoruz. Bu yüzden imkanlarınız dahilinde bankalardan kredi çekerken, kredi taksit süresini en aza indirmeniz daha mantıklı gelecektir.

Ertelemeli Kredi Öteleme

Ertelemeli diğer adı ile öteleme kredi adı altında hizmet veren bankaların hemen hepsi 3 veya 6 ay şeklinde kredi kampanyası sunabilir. Bu bankalardan biri de denizbank ile 6 ay ertelemeli kredi sunmasıdır. İhtiyaç, taşıt veya konut kredisi bünyesinde hizmet veren bu kampanyalar için şubeler ile yapılan anlaşma geçerlidir. Ön başvurularınızı internet ortamında da yapabileceğiniz gibi şube içinde de yapılabilir.

Nakit ihtiyacınıza çözüm niteliğinde olan denizbank ihtiyaç kredilerinde faiz oranları sizleri tatmin etmekle beraber ekonomik sıkıntılarınıza anlık çözümler sunar. Bunun yanında ihtiyaç kredisi kampanyaları için dönem dönem faiz oranları %1 in altına da düşebilir. Kredi notu ve kefil durumunun esas olması söz konusu olduğunda çok uygun faizler ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Denizbank kredili mevduat hesabı sayesinde banka hesabınızda paranın olmadığı anlarda devreye girmesi ile beraber düşük faizler ile ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yardımcı olmaktadır.

6 Ay Ertelemeli Kredi Denizbank

Ertelemeli kredi hesaplama yapmak istediğinizde 5,000 TL tutarındaki bir kredi için vade süresi 6 ay olduğunda denizbank normal şartlarda ihtiyaç kredisi için aylık 882 TL ödemek gerekiyor. 25,00 TL masrafın alındığı kredide, toplam ödeme  5,312 TL civarında. Peki 6 ay ertelemeli kredi de durum nasıl işliyor. İşte edindiğimiz hesaplamalar sonrasında net bilgiler ;

25,00 TL yine masraf alınabilir ; aylık ödenecek tutar ilk 6 ay sonrasında 927 TL olup toplamda ödenecek tutar 5567 TL olmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredilerinde başvurma durumuna göre daha düşük faiz oranları olabildiği gibi, daha uygun vade seçenekleri sunulabilir. Sizlerde kredi ön onaysız başvurmak ve krediyi anında çekmek istiyorsanız denizbank kredi kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin