Kapalı

6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

ertelemeli kredi

Ertelemeli kredi başvurusu, tüketicilerden tarafından fazlası ile tercih ediliyor. Bunlardan biri de, 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar konusudur. Bu bankalardan ihtiyaç kredisi çektiğinizde, mevcut kredinizin ödeme tarihlerini +6 ay öteleyebilirsiniz.

Ertelemeli Kredi Başvurusu

Kredi alır iken bazı koşulları da göz önünde bulundurmak gerekir. Bu koşullar ile de kredi almanız daha da kolaylaşacaktır. Mesela, kredi notunuzun yüksek olması bu bağlamda büyük önem taşıyacaktır. Bankalar tarafından ilk bakılan nokta olan kredi notu, sizin bankalardaki finansal hareketlerinizi kapsamaktadır. Kredi alır iken bir de sizin dikkat edeceğiniz noktalar vardır. İlk olarak eğer ertelemeli kredi alacak iseniz bu durumda sadece bazı bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Ertelemeli kredi veren bazı bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar 3 ay, 6 ay ya da daha uzun bir süre kredinizi erteleyebilir. Bu makale ise 6 ay süreli erteleme konusundadır. 6 ay süreli kredi veren bankalardan ilk olarak listede TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) gelmektedir. Bu bankanın yanı sıra bir de Halk Bankası bu listede yer almaktadır. Bir hayli köklü olan bu banka da müşterilerine 2 ay, 3 ay ya da 6 ay erteleye bilecekleri kredi imkânı verebilmektedir. Şeker Bankası da bu listede yerini alabilmektedir.

Sonuç olarak bakar isek bu durumda 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Bu bankalara dikkat edip ona göre başvuru yapmanız daha faydalı olacaktır. Böylelikle kredi kullanır iken daha rahat ödeme seçeneği ile zorlanmadan erteleyerek kredi tutarını ödeyebilirsiniz. Bu durumda hem banka hem de siz zor durumda kalmazsınız.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top