Kapalı

5311 İle Başlayan Kredi Kartı Hangi Bankanın Kartıdır?

5311 ile başlayan kart hangi bankanın

Teknolojinin ilerlemesi sayesinde aradığımız her şeyi şıp diye bulabildiğimiz internet ortamı biz kullanıcılarına her şeyin cevabını sunuyor. Kullandığı kredi kartında silinme sorunu yaşayan ya da uzun süredir kullanıp hangi bankaya ait olduğunu unutan kişiler 5311 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın sorusunu internete yazarak hemen cevap bulabiliyor.

5311 ile başlayan kredi kartları Finansbank’ın kredi kartlarıdır. Gencinden yaşlısına her müşterisine ayrı kampanyalar ve ayrıcalıklar sunan Finansbank Türkiye’nin en yoğun müşteri kitlesine sahip bankalardan biridir.

Finansbank ile Yatırım

Mastercard Classic olarak geçen bu kredi kartlarından alışverişlerinizi taksit imkânlarıyla yapabilir, isteklerinizi ertelemek zorunda kalmazsınız. Devamlı kullandığınız zaman para puan kazanabilirsiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Bunların haricinde yakıt ödemesindeki kampanyalardan faydalanabilirsiniz. 5311 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın sorusunu siz de soruyorsanız direk Finans bankasına bakın.

Finansbank müşterilerine ayrıcalıklar sunan bir bankadır. Kredi kartlarından birikim hesaplarına ayın belli günlerinde aktarım yapmasını sağlar. Ayrıca ek hesap ya da destek hesap sayesinde nakit çekim işleminden faydalandırır. Düzenli ödeme yaptığınızda fazla faiz ödemeyeceğiniz bu kredi kartları ile tatil yapma fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Yapacağınız tatili önceden planlayıp ödemelerinizi taksitler halinde yıl boyunca ödeyip bitirebilirsiniz. Böylece toplu para kaybı da yaşamamış olursunuz.

Finansbank Mastercard

İnternet aramalarında ön plana çıkan 5311 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın sorusu banka müşterileri açısından sık sorgulanan cümleler arasındadır. Finansbank, kredi ayrıcalıkları ve imkânları sayesinde kullanacağınız kredi kartından avantaj sağlatan bankalardan biri olma özelliği taşıyan bir bankadır.

Her müşteri portföyüne göre ayrıcalık sunmaktadır. Üniversiteli öğrencilere farklı orta yaşlı çalışan bireyler farklı en cazip olanı da emeklilere sunduğu imkânlardır. Maaşını çekmek için Finansbank’ı seçen emeklilere kredi imkânı ve hoş geldin faizi de tanımlatırlar. Bu sebeple binlerce müşteriye sahiplerdir.

Şimdilerde QNB Finansbank olarak geçmesi yüzünden kart sahipleri daha fazla avantajlarla karşılaşmaya başladı. 2006 yılında Yunanistan tarafından satın alınmasından sonra dijital bankacılık sektöründe büyük atılım yapması sonucunda halkın istediği her konuda ayrıcalık ve kredi imkânları sunmaya başladı.

Önceden belirlenen 5000TL ile 10.000TL’lik ihtiyaç kredisi bugün 50.000TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu doğrultuda ilerleyen Finansbank çok sağlam ve yatırım yapılacak bankadır. Siz de iyi bir banka ile çalışmak istiyorsanız seçiminizi QNB Finansbank’tan yana kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Kartların hangi numara ile başladığına dair bilgileri sizlere daha önceden vermeye başlamıştık bu konu ile ilgili daha önce sizlerle paylaştığımız 5282 Hangi Bankanın Kartı isimli konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top