Ana sayfa Kredi Kartları 4921 İle Başlayan Kredi Kartı Hangi Bankanındır?

4921 İle Başlayan Kredi Kartı Hangi Bankanındır?

4921 ile başlayan kart


Günlük ihtiyaçlarımızı kolay bir şekilde karşıladığımız kredi kartları hayat düzenimizi kolaylaştıracak avantajları sağlıyor. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen insanlar bankaların sunduğu kredi kartları hakkında bilgiler alabilmek için araştırma yapmaya başladı. En çok aranılan cümle 4921 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın sorusu olmaktadır.

4921 ile başlayan kredi kartları Garanti bankasının Visa gold ve Visa classic kredi kartı çeşididir. Bu kartların genel özelliği her alışverişte kullanılabilmesi ve birçok avantajı da beraberinde sağlamasıdır.

Garanti bankasının Bonus kredi kartları genelde çok avantajlı alışveriş fırsatı sunuyor. Bedavası en bol kartların avantajı da bu sebeple daha fazla oluyor. Her sene güncellenen kart tipi ve işlem numaraları müşterilerin güvenliği açısından yapılmaktadır.

Garanti Kredi Kartı

Türkiye’nin en sevilen ve en çok müşteriye sahip olan garanti bankası kredi kartı konusunda daha fazla avantaj sağlayan bir bankadır. Binlerce insanın 4921 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın sorusunu araştırması da bu tarz sebeplerden kaynaklanır.

Müşteri kitlesi çok geniş olduğu için kart basım numaraları değişkenlik gösterebilir. Fakat numarası nasıl başlarsa başlasın devamlı kampanya sunumları olan çok olanaklı bir kredi kartı kullanacağınızı bilin. Her yeni dönemde çeşitli kampanyalar sunan Garanti bankası müşteri kitlesini daha da çok arttıracak şekilde çalışmalarını yapıyor.Örneğin Bonus kredi kartı sahiplerine ramazan ayında düzenledikleri kampanyalardan birisi de kazandığınız bonus paranın 2’de 1 katlanıyor olmasıdır. Toplamda 70TL ve üzeri harcamalarda 2 kat bonus kazandırma özelliği genel bakımdan bankanın sunduğu bir olanaktır.

En Çok Aranılan Soru

İnternet üzerinden aradığımız her şeye kolayca ulaşabiliyoruz. Özellikle bankacılık sektörü ve mobil şube özelliği ile bankaya gitmeden ödeme işlemlerimizi internette kolayca ulaşıp halledebiliyoruz. Son dönemde merak edilen soru tipinden bazıları yıl içinde en çok arama yapılan cümleler arasına girdi.

4921 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın diye araştıran kişilerin karşısına genelde çok uzun ve karmaşık bir liste çıkar. Bu listede bankaların kredi kartlarında kullandığı kodlar yer alır. Bu şekilde arayarak bulabileceğiniz 4921 numaralı kart tipi bu yazıda açıklanıyor.

4921 Garanti bankasının 2 ayrı kredi kartında başlayan kodları gösteren numaradır. Visa Gold veya Visa Classic olarak kullanılan bu kartlar Garanti bankasına aittir. Siz de Garanti bankasının avantajlarından ve kredi kartlarından kullanmak istiyorsanız; mobil şubelerde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer Garanti müşterisi değilseniz Garanti bankasına internet üzerinden ulaşıp TC kimlik numaranızla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Daha öncede 4543 numaralı başlangıca sahip olan kartın hangi bankaya ait olduğunu anlatan 4543 İle Başlayan Kredi Kartı Hangi Bankanındır? isimli başlığımızı açmıştık. O konuya da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here