Kapalı

4543 İle Başlayan Kredi Kartı Hangi Bankanındır?

4543 ile başlayan kart

Her ihtiyacımızı kolaylıkla gördüğümüz kredi kartları hayatın vazgeçilmez temel ihtiyaçlarını sağlamamız açısından birçok avantaj sağlayan kartlardır. İnternet üzerinden en çok arama yapılan soru genelde 4543 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın veya hangi bankaya aittir sorusudur.

4543 olarak başlayan kredi kartı türü Visa Gold olan iş Bankası kredi kartıdır. Visa Gold kredi kartı ile her türlü alışverişlerinizi ve otomatik ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olur. Devamlı güncellenen ve her yeniliğe açık tutulan bu kredi kartı sayesinde yaşamınız oldukça kolaylaşacaktır.

Böylelikle kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabilmenin farkıyla yakından tanışmış olursunuz. İş Bankası hesabı olan müşterileri bu kredi kartına daha kolay ulaşıyor.

Avantajlı Kredi Kartı

İnternetten mobil şubeye giriş yaparak başvurusunu gerçekleştiren müşteriler ayrıcalıklı olmanın avantajıyla tanışmış oluyor. Alışveriş yaptıkça puan kazanacağınız bu kart sayesinde ihtiyaçlarınızı daha kolay ve daha avantajlı halde yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Henüz bu kartla tanışmamış vatandaşların en fazla merak ettiği 4543 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın sorusu olsa da İş bankasının sunduğu avantajlı Visa Gold kredi kartı ile bunu öğrenmeleri mümkün olacaktır. Orta yaş üstü ve gençlerin en fazla araştırdığı bu konu aslında kullanacakları kartın avantajıyla yakından ilgilidir.

Yurtiçinde kullanılabilen bu kredi kartı yurt dışında da geçerlidir. Zaman içinde isteğe bağlı veya otomatik olarak limitiniz yükselir. Alışverişlerinizi nakit parayla değil de taksit seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Birikim Yaptıran Kredi Kartı

Kredi kartınız sayesinde BES ödemeleri ve otomatik fatura ödeme talimatlarından da faydalanmanız mümkündür. Sadece market alışverişlerinde kullanılmayan bu kart benzin istasyonları ve benzeri her yerde geçerlidir.

Bazı kredi kartları gibi nakit çekilemez özelliğinin tam tersi olarak ihtiyaç durumunda nakit ihtiyacınızı da karşılamanızı sağlar. Siz de 4543 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın diye merak ediyorsanız arama motoruna direkt İş Bankası kredi kartı kodları olarak aratabilirsiniz.

Bunun dışında 4543 kredi kartı da yazıp arattığınızda hızlı bir şekilde bulabileceğinizi unutmayın. Hayatinizi çok yönlü, ayrıcalıklarla dolu ve aktif yaşam tarzına göre düzenlemek istiyorsanız bu kredi kartına bir an önce başvuru yapmalısınız. Kısa süre içinde başvuru yapıp sahip olabileceğiniz kredi kartınızla tatillerinizi bile taksitler eşliğinde yapabilirsiniz.

Böylece toplu paranızı bitirmeyerek bütçenize ayrı bir katkı sağlamış olursunuz. Siz de tüm avantajlardan faydalanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden hemen başvurunuzu yapmanız gerektiğini unutmayın. Hayatın getirdiği yeniliklerden uzak kalmayın.

 

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top