Kapalı

4440666 TEB Telefon Bankacılığı

türk ekonomi bankası telefon, bankatik.net

Türk Ekonomi Bankası, son dönemde özellikle Finansbank’ın bir hizmeti olan Enpara ile girdiği rekabetle adı anılan kuruluşlardan birisi. Bildiğiniz gibi bu iki banka da, artık müşterilerinin tl üzerinden yaptığı havale ve EFT’ler üzerinden ücret almamakta. Aynı zamanda hem döviz kurları, hem de vadeli hesaplara işletilen faizler konusunda müşteriler oldukça güzel fırsatlardan yararlanabiliyorlar.

444 0 666 Telefon bankacılığı da son dönemde bu rekabet alanına giren konulardan birisi. Artık hem telefon, hem de internet bankacılığı gelişmeye oldukça müsait bir alan olduğu için firmalar hizmet kalitesini günden güne daha da artırıyorlar. Rekabet de bunun daha hızlı bir şekilde ilerlemesine olanak sunuyor. TEB telefon bankacılığı da bu konuda oldukça ilerleme gösterenlerden birisi.

4440666 TEB telefon bankacılığı için kullanacağınız en temel numara. Zaman zaman kurumsal olarak çalışma yaptığınız şubeler size doğrudan kendi çalışanlarının numarasını adres olarak gösterseler de, eğer mesai saatleri dışında ya da tatil günlerinde verilen numarayı ararsanız işlem yapmak konusunda zorluk yaşayacağınızı düşünmekteyiz. O yüzden 4440666 yada yeni nesil numara olan 08502000666 ’yı not almanız ya da en iyisi, cep telefonunuzun rehberie kaydetmeniz faydalı olacaktır. Böylece acil bir durumda (kayıp, çalıntı kart ya da bloke edilmiş hesap gibi sorunlarda) zaten panik yaşanmaktayken telefon bulmakla uğraşmak zorunda kalmamış olacağız.

 Peki TEB telefon bankacılığı ile hangi işlemleri gerçekleştirebiliriz? Hangileri için illa ki banka şubesine gitmemiz ya da banka yetkilileriyle yüz yüze görüşmek zorunda kalırız?

Öncelikle 444 0666 TEB telefon bankacılığı aracılığıyla yurtdışı işlemleri, kredi ve banka kartı ile ilgili bilgi alma, değişiklik yapmak gibi pek çok ayrıntıya hakim olduğunuzu söyleyebiliriz. Ufak miktarlarda kredi almak da, eğer FİNDEKS durumunuz ve kredi geçmişiniz müsaitse bu işlem alanlarından birisi.

Ancak yüksek miktarlarda kredi (ev, sıfır araba, 3 haneli KOBİ kredisi gibi) çekebilmek ve bunun ayrıntılarını kesinleştirebilmek için her bankada olduğu gibi TEB’de de mutlak surette şubeye uğramalı, gerekli işlemleri halletmelisiniz. Böylelikle hem kredinize teminat olarak gösterebileceğiniz taşınır/taşınmaz malları, hem de kefillerinizi ve gerekli belgeleri toplamak için zaman kazanır, hem de telefonda konuşulamayacak kadar önemli faiz, taksit gibi ayrıntıları bizzat görevlilerle, daha uzun sürelerde konuşabilirsiniz.

Bu yüzden TEB telefon bankacılığı hızlı hizmet vermeyi garanti ettiği kadar, gerekli yönlendirmeleri yapmak ve sizleri bilgilendirmek konusunda da başarılı diyebiliriz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top