Ana sayfa Banka Haber 4440444 Yapı Kredi Sınırsız Bankacılık

4440444 Yapı Kredi Sınırsız Bankacılık

0
4440444 Yapı Kredi Sınırsız Bankacılık

Daha iyi ve hızlı hizmet için birbirleriyle yarışan bankalar artık her gün yeni bir uygulama ile karşımıza çıkmaktadırlar. İşte bunlardan biri de Yapı Kredi Bankası’nın telefon bankacılığı alanında yapmış olduğu yenilik olan ve telefonla sınırsız bankacılık sloganı ile hizmete sunduğu telefon bankacılık hizmetidir.

Sabit telefondan veya cep telefonunuzdan 4440444 veya 0850 2220444 numaralı Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı sayesinde sıra beklemeden ve banka şubelerine gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmadan yapacağınız bankacılık işlemlerini bir kaç cümle ile söylemeniz yeterli olacaktır.

Sesli komut sayesinde yapmak istediğiniz bankacılık işlemleri için sizi ilgili birime aktarmaktadır. Bu hizmet daha çok Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayan kişiler için düşünülmüştür. Bu kişilerin para piyasaları hakkında bilgi almaları, kredi kart başvurusu yapabilme ve başvuru sonucunu öğrenme imkânı sunulmaktadır. Bir diğer telefon bankacılığı yeniliği ise Beni Tanı hizmetidir.  Her hangi bir cep telefonu ile 444 0 444 veya 08502220444 aradığınız zaman Beni Tanı olarak kaydedebilirsiniz.

Böylece bundan sonra ki aramalarda sizi sistem tanıyacak ve bilgi soru cevap kısmına girmeden hızlı bir şekilde istediğiniz banka işlemleri için vakit kaybetmeden yönlendirecektir. Beni Tanı uygulaması sayesinde kart bilgileri, müşteri numarası asla istenmeyecektir.

Yapı Kredinin telefon bankacılık alanında ki diğer bir hizmeti ise Söz Dinleyen Telefon Bankacılığı hizmetidir. Bu hizmet sayesinde ilk girişinizde sesinizi sisteme tanıtmak olacaktır. Böylece bundan sonra ki aramalarınızda sistem sizi sesinizden tanıyacak ve tıpkı Beni Tanı sisteminde olduğu gibi kart bilgileri ve müşteri numarası istemeyip direk sizin istediğiniz bankacılık işlemleri için ilgili birime yönlendirecektir.

444 0 444 / 0850 222 0 444’ü aradığınızda bankayı neden aramış olabileceğinizi tahmin ederek sizi tek tuşla doğru menüye yönlendirmektedir. Diyelim ki yeni kart aldınız ve şifrenizi belirleyeceksiniz. Sistem sizin niçin aradığınız tahmin ederek şifre bölümüne yönlendirmektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin