Ana sayfa Banka Haber 444 0 335 Garanti Bankası Hizmetleri

444 0 335 Garanti Bankası Hizmetleri

1
444 0 335 Garanti Bankası Hizmetleri

Garanti Bankası kredi vermek için ve kredilerle ilgili destek sağlamak için “TAM DESTEK” adıyla bir servis açtı. 444 0 335 Garanti Bankası Hizmetleri olarak da bilinen bu destek hattından kredilerle ilgili “tam anlamıyla” bilgi alınabiliyor. Çalışan operatörler size en uygun krediyi bulmakta ve detaylar hakkında yardımcı oluyorlar.

Hafta içi mesai saatleri dahilindeyken 444 0 335 numarasından ulaşabilmek mümkün. Sunulan hizmetler 3’e ayrılıyor denilebilir; kredi alma öncesi, kredinizi öderken ve kredinizi ödedikten sonra. Bu 3 temel başlıkta yardımcı oluyorlar, sizin durumunuz hangisine uyuyorsa ona göre uzman bir operatör ile görüşüyorsunuz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri kredi alma öncesinde sizinle ilgili bilgiler talep ediyor. Bu bilgiler resmi evraklar ve beyanlar değil elbette; sadece nasıl bir krediye ihtiyacınız olduğunu anlamak için işiniz, kredi isteme amacınız, ödemeler için gelirinizin ne kadar olduğu gibi sorular sormaktalar. Bütün bu soruların ardından operatör size en uygun kredi seçeneklerini sunuyor.

Örneğin; ev almak istiyorsanız Mortgage kredilerini sunuyor, daha sonrasında bu kredileri gelir düzeyinize göre tekrar eliyor ve size en uygun olanları çıkartıyor. Yahut iş kurmak istiyorsanız hedefleriniz, temel sermaye ihtiyacınız, işletmenizin konumuna göre emlak fiyatlarını dahi göz önünde bulundurarak en doğru krediyi çıkartıyorlar.

Hangi krediyi alacağını bir türlü kestiremeyenler için 444 0 335 Garanti Bankası müşteri hizmetleri iyi bir danışman gerçekten. Sunulan hizmet ihtiyaç duyulan türden ve gerçekten de düşünüldüğünde doğru tavsiyeleri veriyorlar. Halihazırda zaten Garanti Bankası müşterisiyseniz işiniz çok daha kolay oluyor. Böylece kredi detaylarını mail adresinize gönderebiliyorlar, hatta saha çalışanlarından o sırada uygun olan kişiyle de randevulaşmanız mümkün. Kredinizi aldıktan sonra ödeme esnasında da hizmet sunuluyor.

Artan taksit, azalan taksit ödemeleri; vade süresini uzatma veya kısaltma ile ilgili işlemleri bu hat ile yapabilirsiniz. Son olarak da kredinizi ödedikten sonra halen destek almaya devam ediyorsunuz. Tekrar kredi alacağınız zaman sizi tanıdıkları için daha kolay kredi veriyorlar. Kaliteli bir müşteri hizmetleri servisi, bilindik müşteri hizmetlerinden farkı sadece krediye yönelik olması.

1 Yorum

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin