Ana sayfa Banka Haber 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri?

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri?

0
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri?
3 ay ertelemeli kredi

Banka kredi kampanyalarından bir tanesi ve en çok tutulanlar arasında olan 3 ay ertelemeli kredi veren bankaların hangileri olduklarına buradan bakıp karar verebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kredi kampanyalarında müşteriler en çok tercih ettikleri arasında hem faiz oranlarının düşük hem de vade sürelerinin çok olmasına özen göstermektedir. Buna destek veren bankaların müşteri potansiyeli oldukça yüksektir.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmek istediğinizde bazen o sıralar zor durumda olabilir ve ödemelerinize ileri tarihte başlamak isteyebilirsiniz. Bu durum sizi çok rahatlatabilir ve ödemelerinizi daha düzenli yapmanıza olanak verebilir. 3 ay ertelemeli bir çok banka kredi vermekte olup kredi başvurusu yaptığınız anda onaylanmanız durumunda kredi planlaması yaparken bunu belirtmeniz durumunda büyük ihtimal onaylanacaktır.

3 ay ertelemeli kredilerde aranan özellikler arasında kredi notunun yüksek olması iyi bir gelire sahip olması ve eğitim durumu çok önemlidir. Bu krediler sadece ödeme planı ile alakalı olmakta olup vadeniz normalde 15 ay olması gerekiyorsa 3 ay ertelemeli kredi talep etmeniz durumunda ise vadeniz 18 aya çıkacaktır.

Bu durumunda herhangi bir olumsuz yanı bulunamamakta olup sadece vade tarihiniz uzadığı için ödediğiniz faiz bu oranda artmaktadır. Garanti bankası, yapı kredi gibi bir çok banka 3 ay ertelemeli kredi vermektedir.

3 ay ertelemeli kredide kredi onaylandıktan sonra hemen hesabınıza geçmekte olup normal şartlarda her ay ödemeniz gereken krediyi bu gibi durumlarda 3 ay sonra başlayıp yine aynı şekilde ay ay öderseniz. 3 ay ertelemeli kredi için yanınızda bulundurmanız gereken evrak aslında sadece nüfus cüzdanınız yeterlidir. Gelir belgesi, eğitim durumu ve kredi notu gibi bilgileri banka ulaşabilmekte olup bu değerlendirme sonrası 3 ay ertelemeli krediniz hazır olacaktır.

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında en fazla tercih edilen Türkiye Ekonomi Bankası yani kısa adı ile TEB geliyor. Özellikle ihtiyaç ve ev kredilerinde bu kampanyayı kullanabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin