Ana sayfa Evde Bakım Parası 2018 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşları Yatan İller

2018 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşları Yatan İller

0
2018 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşları Yatan İller
2018 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşları yatan iller

Evde bakım maaşları başkalarının bakımı ve yardımına muhtaç olan engelli statüsünde yer alan vatandaşlarımıza verilen belirli miktar paranın ifadesidir. Son dönemlerde devletin engelli statüsünde ve bakıma gerçekten muhtaç olan vatandaşlarına böyle bir imkan sunması büyük ilgi topladı. 2018 mayıs ayı evde bakım maaşları yatan iller şuan için netletmiş durumda değil.

Ödemeler Ne zaman Gerçekleşecek

Fakat mayıs ayı içerisinde bu ödemeler gerçekleşecektir bizlerde sizlere gün ve gün yatan illeri buradan duyurmaya çalışacağız. Her il için farklı tarihlerde yatırılması gerçekleşen bu maaşları aşağıda sizler için hazırladığımız tablodan takip edebileceksiniz. şuan için tablomuz boş oalrak görünüyor olsa da ay içerisinde yavaş yavaş maaşlar yattıkça güncellenecektir. Sizlere tavsiyemiz bu sayfayı takibe almanız ve gün boyunca girerek kontrol etmeniz yönünde.

Kullandığınız tarayıcıya göre yukarıda araç çubuğunda sağ tarafında bulunan yıldız veya kalp işaretine basarak sayfamızı yer imlerine ekleyip kolaylıkla ulaşabilme imkanı bulabilirsiniz. 2018 mayıs ayı evde bakım maaşları yatan iller güncellendikçe tablomuzda görünecek ve günlük olarak müdahale edilecektir.

Tabloyu Nereden Takip Edebilirim

Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz tabloda güncel olarak maaşları yatırılan illeri görebileceksiniz. Sizlere tavsiyemiz yukarıda da belirttiğimiz gibi sayfayı takibe almanız yönünde. Bunun yanı sıra yorum bırakarak maaş durumları hakkında ilinize göre bilgi verebilir veya bilgi alabilirsiniz. Evde bakım maaşları yatalak olan ve bakıma tamamen muhtaç olan insanların aileleri tarafından çekilebilmekte. Aile ve sosyal politikalar bakanlığının il şubesine başvurarak bu maaştan yararlanma hakkını engel durumuna göre sağlayabiliyorsunuz.

Tabii ki bu konuda belirli şartlar mevcuttur engel durumunun en az %50 ve üzeri olması ağır engelli kısmınında Evet ibaresiyle seçilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdir bu maaşı almaya hak kazanamıyorsunuz. 2018 mayıs ayı evde bakım maaşları yatan iller aşağıda listelenmiştir.

1-————- 2- ————- 3- ———–
4- 5- 6-
7- 8- 9-
10- 11- 12-
13- 14- 15-
16- 17- 18-
19- 20- 21-
22- 23- 24-
25- 26- 27-
28- 29- 30-
31- 32- 33-
34- 35- 36-

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin