Kapalı

2017 Ramazan Bayramı En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangisi?

ramazan bayramı kredi kampanyaları

Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala 2017 bayram kredisi kampanyalarında bankalar ihtiyaç kredisi konusunda en uygun faiz oranları ile karşımıza çıkıyor. Özellikle tüketici kredilerinde 2017 bayram kredisi en çok ihtiyaç duyulan türlerden bir tanesi. Banka müşterilerin ise ilgilendiği tutarlar 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişen uygun faizli bayram kredisi kampanyası. Neredeyse tüm bankalar, bayram kredisi faiz oranlarını kredi türüne ve vade sürelerine göre azami oranlara kadar geri çekmiş durumunda.

Enuygun Bayram Kredileri 2017

Her ne kadar faiz oranları bu bayramda %1.10’dan başlasa da kredi notuna bağlı olarak faiz oranları daha da düşük olabilir. Kredi skoruna göre faiz oranlarını değiştiren bankalar, tüketicilerin kredi notuna fazlası ile önem veriyor. Bu bayramda verilen faiz oranları ile bankaları kıyasladığımızda aşağıdaki gibi bir ekran çıkıyor.

BankaKredi AdıFaizVadeVade
ING BankG Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı ihtiyaç Kredisi%1,193 Ay48 Ay
ABankABank Bahar Kredisi%1,203 Ay48 Ay
Türkiye İş BankasıTürkiye İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi%1,253 Ay48 Ay
DenizbankDenizBank Enuygun’a Özel Web’de Kredi%1,353 Ay48 Ay
AkbankAkbank Direkt Kredi%1,653 Ay48 Ay

 Banka kredilerinde bankalar kredi faiz oranlarını genelde özel günlerde düşürüyor. Bayram kredileri de bunlardan sadece bir tanesidir. Neredeyse her bayram bankalar, tüketicilere tüketici veya ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır.

En Düşük Faizli Ramazan Bayramı Kredisi Hangi Bankada

Ramazan bayramında özellikle verilecek olan kredi kampanyasında 48 aya kadar vade sürelerinin olduğunu ve bu vadelerin de sizlere göre değişebileceğini belirtelim. Misal bir kişi 48 ay kadar vade istersek diğer bir kişi 12 veya 24 aya kadar vade talep edebilir.

İşbank kampanyalar içerisinden bayram kredisi ile yine sahnede. Günde 6 lira taksitle 5.000 Tl. kurban bayramı kredisi veriyor. Son başvuru tarihi kredilerde, ayrıntılar burada yazmaktadır.

Finansbank kredi finansçıdan alınır diyerek kurban bayramı kredisi veriyor. Kredi oranı %1,20 olan bankaya Tc.Kimlik ve Cep numarası ile başvurulabiliyor. Buradan başvurabilirsiniz.

Vakıfbank kurban bayramı kredisi ile hem kurbanlık, bayramlık, tatil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Krediyle kurban alınır mı bilinmez ama bu bayram Vakıfbank şıbelerine gelen kârlı çıkıyor. 36 ay vadeli bayram kredisi 2017 yılında Vakıfbank şubelerinde sizleri bekliyor. Buradan başvurun.

INGBank Kurbana özel, şubeye gitmeden özel bir kredi paketi ile internettten başvuru kabul ediyor. 2016 yılının en düşük faizleri ve güncel oranları INGBank’ta sizlerle. Bankanın web sitesinden bir tıkla anında kurban kredisi başvurusu yapılabiliyor. Başvurmak için buraya tıklayın.

BankaKredi AdıFaizVadeVade
ING BankING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi%1,213 Ay48 Ay
Türkiye İş BankasıTürkiye İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi%1,253 Ay48 Ay
Türkiye İş BankasıTürkiye İş Bankası Maaşım İş Bankası’nda Kredisi%1,273 Ay48 Ay
Garanti BankasıGaranti Bankası Bayram Kredisi%1,293 Ay48 Ay
DenizbankDenizBank Enuygun’a Özel Web’de Kredi%1,353 Ay48 Ay
HSBCHSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası%1,373 Ay36 Ay
ŞekerbankŞekerbank Özgür Kredi%1,553 Ay48 Ay
AkbankAkbank Direkt Kredi%1,653 Ay48 Ay
ING BankING Bank İhtiyaç Kredisi%1,843 Ay48 Ay

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top