Ana sayfa Banka Haber 2017 Ramazan Bayramı En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangisi?

2017 Ramazan Bayramı En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangisi?

ramazan bayramı kredi kampanyaları

Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala 2017 bayram kredisi kampanyalarında bankalar ihtiyaç kredisi konusunda en uygun faiz oranları ile karşımıza çıkıyor. Özellikle tüketici kredilerinde 2017 bayram kredisi en çok ihtiyaç duyulan türlerden bir tanesi. Banka müşterilerin ise ilgilendiği tutarlar 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişen uygun faizli bayram kredisi kampanyası. Neredeyse tüm bankalar, bayram kredisi faiz oranlarını kredi türüne ve vade sürelerine göre azami oranlara kadar geri çekmiş durumunda.

Enuygun Bayram Kredileri 2017

Her ne kadar faiz oranları bu bayramda %1.10’dan başlasa da kredi notuna bağlı olarak faiz oranları daha da düşük olabilir. Kredi skoruna göre faiz oranlarını değiştiren bankalar, tüketicilerin kredi notuna fazlası ile önem veriyor. Bu bayramda verilen faiz oranları ile bankaları kıyasladığımızda aşağıdaki gibi bir ekran çıkıyor.

Banka Kredi Adı Faiz Vade Vade
ING Bank G Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı ihtiyaç Kredisi %1,19 3 Ay 48 Ay
ABank ABank Bahar Kredisi %1,20 3 Ay 48 Ay
Türkiye İş Bankası Türkiye İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi %1,25 3 Ay 48 Ay
Denizbank DenizBank Enuygun’a Özel Web’de Kredi %1,35 3 Ay 48 Ay
Akbank Akbank Direkt Kredi %1,65 3 Ay 48 Ay

 Banka kredilerinde bankalar kredi faiz oranlarını genelde özel günlerde düşürüyor. Bayram kredileri de bunlardan sadece bir tanesidir. Neredeyse her bayram bankalar, tüketicilere tüketici veya ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır.

En Düşük Faizli Ramazan Bayramı Kredisi Hangi Bankada

Ramazan bayramında özellikle verilecek olan kredi kampanyasında 48 aya kadar vade sürelerinin olduğunu ve bu vadelerin de sizlere göre değişebileceğini belirtelim. Misal bir kişi 48 ay kadar vade istersek diğer bir kişi 12 veya 24 aya kadar vade talep edebilir.

İşbank kampanyalar içerisinden bayram kredisi ile yine sahnede. Günde 6 lira taksitle 5.000 Tl. kurban bayramı kredisi veriyor. Son başvuru tarihi kredilerde, ayrıntılar burada yazmaktadır.

Finansbank kredi finansçıdan alınır diyerek kurban bayramı kredisi veriyor. Kredi oranı %1,20 olan bankaya Tc.Kimlik ve Cep numarası ile başvurulabiliyor. Buradan başvurabilirsiniz.

Vakıfbank kurban bayramı kredisi ile hem kurbanlık, bayramlık, tatil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Krediyle kurban alınır mı bilinmez ama bu bayram Vakıfbank şıbelerine gelen kârlı çıkıyor. 36 ay vadeli bayram kredisi 2017 yılında Vakıfbank şubelerinde sizleri bekliyor. Buradan başvurun.

INGBank Kurbana özel, şubeye gitmeden özel bir kredi paketi ile internettten başvuru kabul ediyor. 2016 yılının en düşük faizleri ve güncel oranları INGBank’ta sizlerle. Bankanın web sitesinden bir tıkla anında kurban kredisi başvurusu yapılabiliyor. Başvurmak için buraya tıklayın.

Banka Kredi Adı Faiz Vade Vade
ING Bank ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi %1,21 3 Ay 48 Ay
Türkiye İş Bankası Türkiye İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi %1,25 3 Ay 48 Ay
Türkiye İş Bankası Türkiye İş Bankası Maaşım İş Bankası’nda Kredisi %1,27 3 Ay 48 Ay
Garanti Bankası Garanti Bankası Bayram Kredisi %1,29 3 Ay 48 Ay
Denizbank DenizBank Enuygun’a Özel Web’de Kredi %1,35 3 Ay 48 Ay
HSBC HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası %1,37 3 Ay 36 Ay
Şekerbank Şekerbank Özgür Kredi %1,55 3 Ay 48 Ay
Akbank Akbank Direkt Kredi %1,65 3 Ay 48 Ay
ING Bank ING Bank İhtiyaç Kredisi %1,84 3 Ay 48 Ay

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın!
Please enter your name here