Ana sayfa İhtiyaç Kredileri 2015 Yılının ilk Kredi Kampanyaları

2015 Yılının ilk Kredi Kampanyaları

0
2015 Yılının ilk Kredi Kampanyaları

Gelecek olan yeni yıl ile birlikte çoğu ihtiyacınızı karşılamak istemez misiniz?  Yeni yılın kredi imkanları ile çok özel ihtiyaçlarınıza sahip olacaksınız. En gerekli ihtiyaçlarınız için uygun koşullar içeren krediyi hala bulamadıysanız size yaptığımız ufak araştırmadan bilgiler vereceğiz.  Hayatımız boyunca çoğu ihtiyacımızı ertelemek zorunda kalırız. Yeni yıl ile birlikte artık ihtiyaç ertelemeye son veriyoruz. Yeni kampanyalar, uzun vade ve düşük faiz fırsatları ile siz de kredi kampanyalarından yararlanın. İhtiyaçlarınızın çeşitliliği ile birlikte en iyi imkanları sunun bankalar arasında yer alan Tekstilbank, yeni kredi kampanyasını duyurdu. Tekstilbank’ın sunduğu fırsatlara bakılırsa, bu fırsatların dikkat çektiği konusu göze çarpıyor. Peki ilgi çeken bu kampanya kapsamındaki kredi seçenekleri neler, bir göz atalım.

Buna göre Tekstilbank bünyesindeki kampanya ihtiyaçlarınız için % 1,06 oranında faiz uyguluyor. Bu faiz oranı ihtiyaç krediniz için sabit ve vade farkı da yok. İstediğiniz vade oranı ile birlikte istediğiniz tutarda % 1,06 faizle birlikte kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. alacağınız krediniz için 36 ay kadar uzun bir vade tavsiye ediliyor. Dilerseniz vadenizi değiştirebilirsiniz. Alacağınız kredi için bazı masrafları da düşerseniz yani göz önünde bulundurusanız, sigortanız için gerekli olacak masraflar ve diğer tüm masraflar dahil olmak üzere 158 TL civarında bir miktar ödemeniz tüm kredi boyunca yeterli olacaktır.

Yeni bir yıla sayılı günler kala yararlanmak istediğiniz kampanyalar arasında limit olarak 25.000 TL para miktarı belirtiliyor. En fazla 25.000 TL para çekebilir ve bu kredi imkanından bu şekilde yararlanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için en uygun kararları kendiniz verin ve yeni yıl için uygulanan kredi imkanlarından yararlanmak isterseniz size en yakın bankalardan bu koşullara ulaşmanız mümkün.

Yani yıl ile birlikte çoğalan ihtiyaçlarınızı kısmayın. Yani yılınız sizin için özel olsun. Bu yılda yatırım planınız varsa şimdiden başvuru yapın. Gireceğiniz yeni yılınızda yatırımınız için bir başlangıç yapmış olun. Bankalar ve kredi kampanyaları yeni yıl için oldukça avantajlı teklifler sunmakta. Bunları değerlendirin. En hızlı ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan ihtiyaç kredileri, sizin için hizmete sunulmuş kredilerdir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin