Kapalı

1 Aylık Sigortalıya Kredi Veren Bankalar 2020

1 Aylık Sigortalıya Kredi Veren Bankalar 2020

Kredi başvuru onaylama şartlarından biri olan sigortalı olma kısmına bankalar çok önem vermektedir. 2020 yılında 1 aylık sigortalıya kredi veren bankaların hangileri olduklarına ve bu bankaların mevcut bankacılık şartlarının neler olduğuna da buradan bakarak öğrenebilirsiniz.

Kısa Süreli Sigortalıya Kredi Çıkan Bankalar 2020

İhtiyaçlarımızı karşılamak veya yeni bir ev, araba sahibi olmak istediğimiz zaman hemen bankalardan kredilere başvurmaktayız. Bankalar yeni müşteri kazanmak ve onları kendilerine çekmek için çok fazla kampanyalar yapmakta olup düşük faiz ve yüksek vadeler ile kredi imkanları sunmaktadır. Bankalar için en önemli nokta ise kredi verdikleri müşterilerinin ödemelerini garanti altına almak için sigortalı bir işe sahip olmasını istemektedir.

İster bağkurlu olun ister SSK düzenli bir gelire sahip olduğunuz zaman bankalardan kredi almanız o yönde kolaylaşacaktır. 1 Aylık sigortalıya kredi veren bankalar olmakta olup bu sizin geçmiş, ödeme alışkanlıkları ve sicilinize bağlı durumlar olmaktadır. Bankalar her ne kadar 1 aylık sigortalı kişilere kredi verirken çekinken yaklaş bile bu kredi almayacağınız anlamına gelmemektedir. Ancak bir 6 aylık sigortalı olan kişi ile 1 aylık sigortalı kişi kredi çekerken daha kolay olacağını bilmenizde fayda vardır.

1 aylık sigortalı olmanız kredi almanıza engel olmamakta olup Denizbank, ING Bank, QNB Finansbank, Yapı Kredi bankaları kredi vermektedir. Bu bankalar sigortalı olmanız yanında kredi notunuza bakmakta olup geçmiş dönemlerde kredi kartlarınıza düzenli ödemeler yapıp notunuzun yüksek çıkması durumunda kredi çekme ihtimaliniz daha yüksek olacaktır. Sigortalı olarak çalışırken maaş aldığınız bankadan kredi çekmeniz durumunda daha kolaylıkla sağlamakta olup daha düşük faiz ve bir avantajda elde etmiş olursunuz.

3 Aydan Az Sigortam Var Kredi Başvurusu Yapabilir Miyim?

Bu gibi durumlarda olanların bizlere yönlendirdiği soruların başında 1 aylık sigortalıya kredi, 1 aylık sigortalıya kredi 2020, 1 aylık sigortalıya kredi verenler, 1 aylık sigortalıya kredi verenler 2020, 1 aylık sigortalıya kredi veren bankalar, şeklinde geliyor. Yaptığımız temaslarda banka yetkilileri geneli itibari ile ihtiyaç kredilerinde onay verdiklerini dile getirmişlerdir. Yani yapmanız gereken sizlere en uygun ihtiyaç kredisi nerede şeklinde başvuru yapmak!

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top