Ana sayfa Banka Haber 08502220900 Finansbank Telefon Bankacılığı

08502220900 Finansbank Telefon Bankacılığı

0
08502220900 Finansbank Telefon Bankacılığı
finansbank iletişim hattı bankatik.net

Günümüzde hem kurumsal, hem de bireysel hesap işlemlerinin talimatlarının verilişi, uygulanışı ve tüm bunların geri dönüşünün alınması oldukça hızlandı. Gelişen internet ve bilgisayar teknolojisi, çağrı merkezlerinin de daha rahat işlem yapabilmesine olanak sağlamakta.

Finansbank da telefon bankacılığı konusunda sizlere hızlı hizmet vermeyi amaç haline getirmiş bankalardan birisi. Bankacılık bir kurtlar sofrası olduğu için her banka gibi Finansbank da müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret etmekte. Hatta öyle ki, 2000’li yılların başlarında oluşturulmuş olan bu sistem, belli senelerde üst üste “en iyi çağrı merkezi hizmeti” ödülünü bile almış.

0850 222 0 900 Finansbank telefon bankacılığı konusunda hizmet alacağınız temel numaradır. İster sabit hatlarınızdan, isterseniz cep telefonunuzdan bu numarayla iletişime geçerek müşteri hizmetlerine bağlanmayı talep edebilir ya da telesekretere gerekli bilgileri vererek hızlıca ulaşabileceğiniz bilgilerini edinebilir, işlem taleplerinizi iletebilirsiniz.

“Anında kredi” hizmetinin de 08502220900 Finansbank telefon bankacılığı işlemlerinden yararlanmak konusunda size iyi bir alternatif olarak sunulduğunu düşünmekteyiz. TC kimlik numarası, telefondaki kişinin gerçekten siz olduğunuzu teyit edecek birkaç özel bilginin verilmesi gibi ufak tefek işlemlerin hemen ardından kredi işlemleriniz başlatılıyor ve gerçekten de kredi alabilecek uygunluktaysanız (buna FİNDEKS’in uygunluk notuna bakılarak karar verilmektedir) hızlıca paranız hesabınıza aktarılmakta ve istediğiniz gibi kullanma imkanı size sağlanmakta.

Sesli yanıt sistemi de, sesinizi bankada bulunan kimliğinizle doğrudan tanımlayarak daha hızlı işlem yapmanıza olanak sağlayan bir hizmettir. Finansbank bu sayede size özel bir menü tanımlamakta ve vereceğiniz talimatların bu işleme alınabilmesini sağlamaktadır.

Müşteri hizmetleriyle konuşmak ve yapılması gereken işlemleri tarif etmek, zaman zaman telefon başında uzun dakikalar boyunca beklememize sebep olan bir süreçtir. Bu süreci en kısa zaman aralığına indirmek için ise sesli yanıt sistemini devreye sokmak, eğer kredi çekmek gibi sizden mutlaka onay alınması gereken bir işlemler yapılmıyorsa eğer, vakit kaybını azaltır, zamanınızı daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Yine aynı şekilde, telefonda beklemenin verdiği can sıkıntısından da böylece kurtulmuş olur, işlemlerinizi hemen halletmenin keyfini yaşarsınız.

0850 222 0 900 Finansbank telefon bankacılığı numarası ile artık banka yollarını aşındırmaya biraz ara verebilir, daha hızlı bir şekilde, üstelik oturduğunuz yerden finansal çalışmalarınızı yürütmeye hemen başlayabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin