- HoşgeldinizVakıfbank üniversite harç ödemeleri 2013

Sitemizde bulunan Vakıfbank üniversite harç ödemeleri 2013 konusunu Yayınlayan kullanıcı adı: Yayınladığı tarih: Ocak 14, 2013 · isterseniz Vakıfbank üniversite harç ödemeleri 2013 sayfasına yorum yapabilirsiniz.  daha fazla Vakıfbank üniversite harç ödemeleri 2013 bilgi bulabileceğiniz kategorimize TC Vakıflar Bankası sayfasından ulaşabilirsiniz.

VakıfBank’lı olsun veya olmasın, üniversite öğrencileri* harç ödemelerini VakıfBank’ta hiçbir masraf ödemeden çok kolay yapıyor.

ATM’den Harç Ödemeleri

vakıfbank_logoVakıfBank müşterisi değilseniz para yatırma özellikli ParaBankomat’lardan “Kartsız İşlemler” seçeneği ile, VakıfBank müşterisi iseniz Bankomat kartınız ile tüm VakıfBank Bankomat ve ParaBankomat’larından harç ödemelerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz bir başkasına ait harç ödemesini de gerçekleştirebilirsiniz.

Kartsız ödeme nasıl yapılır?

ParaBankomat’larda “Giriş” tuşuna basarak ulaşacağınız ana menüde, “Ödemeler” menüsünün altında “Üniversite” işlemini seçip, üniversitenizin kodunu ve öğrenci/T.C. kimlik numaranızı girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kartla ödeme nasıl yapılır?

VakıfBank Bankomat kartınızla giriş yaptıktan sonra ana menüde, “Ödemeler/Kontör Yükleme” menüsünün altında “Üniversite” işlemini seçip, üniversitenizin kodunu ve öğrenci/T.C. kimlik numaranızı girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üniversite harç ödemenizi dilerseniz WebŞubem, 444 0 724 AloŞubem’den ve tüm VakıfBank Şubeleri’nden de gerçekleştirebilirsiniz.

* VakıfBank ile anlaşma yapmış olan üniversitelerde geçerlidir.

 

Harç tahsilatını yaptığımız üniversiteleri görmek için tıklayınız.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

konuya Facebook aracılığı ile yorum yapabilirsiniz..

konuya sitemiz üzerinden yorum yapabilirsiniz..


İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz