- HoşgeldinizOdeabank İnternet Bankacılığı başvurusu

Sitemizde bulunan Odeabank İnternet Bankacılığı başvurusu konusunu Yayınlayan kullanıcı adı: Yayınladığı tarih: Ocak 12, 2013 · isterseniz Odeabank İnternet Bankacılığı başvurusu sayfasına 2 Yorum  daha fazla Odeabank İnternet Bankacılığı başvurusu bilgi bulabileceğiniz kategorimize Odeabank sayfasından ulaşabilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankacılığı ile dilediğiniz zaman, internet erişimi olan her yerde, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik Odeabank İnternet Bankacılığı ile yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir.

iletisim2Odeabank İnternet Bankacılığı şifrenizi şubelerimizden, çağrı merkezinden, ATM’lerimizden veya Odeabank kartınız ile internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankacılığı’nda Kişisel Menüm alanı ile istediğiniz işlemlere kolayca erişmeniz de mümkündür. Eklemek istediğiniz işlem sayfasındayken sayfanın sağ üst köşesindeki + ikonu ile bu işlemi “Kişisel Menüm”e ekleyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankacılığı’na hemen ulaşmak için tıklayınız.


Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

konuya Facebook aracılığı ile yorum yapabilirsiniz..

konuya sitemiz üzerinden yorum yapabilirsiniz..


İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

ahmet güvenç
16 Ocak 2013 - 22:29

iyi günler sizin bank kanızın kart lızım bana irtibat 05425025423

cihan can
16 Ocak 2013 - 23:33

umuyorum birçok kişiye istihtam saglayacak umut olacak bir kuruluş olcaksınız inanıyorum.. yolunuz açık olsun inşallah bir an önce ıspartaya da şubeniz acılır … kredi kartı alabiliyormuyuz mail atabilirmisiniz ıspartada yaşıyorum…