- HoşgeldinizKamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti

Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti sitemize 29 Aralık 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.216 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Detaylı Kampanya Açıklaması

1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kamil Koç

Bedava Otobüs Biletleri Kamil Koç

Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanyası sizleri bekliyor.

Kamil Koç’tan Bir Otobüs Bileti Alana İkinci Otobüs Bileti Hediye.

3 TL ile alacağın yakala co kuponuyla, Kamil Koç’tan aldığın her bilet bir bilet hediyeli.

Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Birinci Bileti 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs İkinci Bileti ise 20 Ocak 2013 tarihine kadar geçerlidir.

Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanyası Yılbaşında da geçerli olacaktır.

 

 

Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanyası

- Yolculuk keyfini otobüsle sürmek isteyenlere, Kamil Koç’tan yapacağın yolculuklarda bir bilet alana Yolkart üyeliği ile ikinci bilet hediye! Kazandığın puanlarla, ister dönüş biletini al istersen başka bir gün başka bir hatta kullan.

- 3 TL ile alacağın yakala.co kuponuyla, Kamil Koç’tan aldığın her bilet bir bilet hediyeli.

- Tek yapman gereken Kamil Koç Yolkart üyesi olman, yol kart üyesi olmak için “KKOC” boşluk T.C Kimlik numarası yazılıp 5564’e sms yolla ve gidiş biletini al, gidiş biletini kullandıktan sonra yollanan şifre ile puanın Yolkart’ına yüklensin.

- İnternet üzerinden Yolkart üyesi olmak için kamilkoc com tr linki tıkla Yolkart üyesi ol, gidiş biletini al, Yolkart’ına puanlar yüklensin sen de rahatlıkla ikinci biletini kullanmanın tadını çıkar.

- Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Birinci Bilet: İlk biletin 06 Aralık 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihine kadar satın alınması ve kullanılması gerekiyor.

- Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti İkinci Bilet: Yolkart puanı ile alınacak ikinci biletin 20 Ocak 2013 tarihine kadar alınması ve kullanılması gerekiyor.

 

 

Otobüs Bileti Fiyatları 2013

 

 

Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanya Detayları

• Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanya kapsamında 30 Kasım 2012 ve 06 Aralık 2012 tarihleri arasında yakala co’dan alınan indirim kuponları ile kamilkoc com tr ve 444 0 562’den satın alınan bir biletin toplam tutarı kadar Yolkart puanı kazanılır.

• Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanyası sadece kamilkoc com tr ve 444 0 562 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapılacak olan bilet alımlarında geçerli olup acentelerden alınan biletlerde kullanılamaz.

• Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanyadan yararlanmak için Yolkart üyesi olmak zorunludur. Yolkart üyesi olmak için “KKOC” boşluk T.C Kimlik numarası yazılıp 5564’e sms atılması yeterli olacaktır. Mevcut Yolkart üyelerinin sms atmasına gerek yoktur.

• SMS ile gerçekleştirilen üyeliklerde yolcuya ilk gelen sms ardından müşteri numarası ve şifre gönderilecektir.

• Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanyadan yararlanmak için kamilkoc com tr’den yapılacak olan satın alma işlemlerinde Yolkart üye girişi linkinin tıklanması gönderilen müşteri ve şifre ile sisteme giriş yapılması gerekir (sms’in gönderildiği cep telefonu numarası müşteri numarası yerine kullanılabilir).

• İnternet sitesi üzerinden yapılacak olan satın alama işlemlerinde Yolkart üyelik girişin ardından satın alma işlemi sonlandırılmadan önce çıkan alana yakala.co şifresinin girilmesi puan kazanımı için yeterli olacaktır.

• Çağrı merkezinden yapılan satın alma işlemlerinde müşteri temsilcisine sms gelen müşteri numarasının söylenmesi yeterli olur.

• Kazanılan puanların kullanılması için kamilkoc com tr’den yapılan işlemlerde Yolkart üyelik linki üzerinden girilmesi ve ödeme seçeneğinde puanın seçilmesi yeterli olacaktır.

• Çağrı merkezi üzerinden yapılacak olan puan kullanımında ise müşteri temsilcisine Yolkart müşteri numarasının satın alma işlemi öncesinde söylenmesi ve puan kullanma talebinizin sözlü olarak iletilmesi gerekecektir.

• Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanya kapsamında alınan indirim kuponları 06 Aralık ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında ki seyahatlerde geçerli olup satın alınana biletlerin bu tarihler arasında kullanılması gerekmektedir.

• Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 06 Aralık 2012 ve 20 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihe arasında kullanılmayan puanlar otomatik olarak silinir.

• Kamil Koç 1 Alana 1 Bedava Otobüs Bileti Kampanya tek yön alınan biletlerde geçerlidir. Gidiş dönüş alınan biletler kampanya dışındadır.

 

Kamil Koç Kampanyaları    Kampanyalı Otobüs Biletleri    Hediyeli Kampanyalar

Kampanyalara basvurmak icin lutfen ilgili bankanin web sitesinden basvuru yapiniz.
Sitemizdeki Benzer Fırsatlar

Yorumlar

konuya Facebook aracılığı ile yorum yapabilirsiniz..

konuya sitemiz üzerinden yorum yapabilirsiniz..